ابرآمد

مدیران کسب‌­وکارها هر روزه با چالش­‌ها و موضوعات مختلفی سروکار دارند و علاقمند به رفع آن­ها به بهترین شکل ممکن هستند. از موضوعات مرتبط با مدیریت و کاهش هزینه­‌ها، منابع انسانی و نیروهای متخصص گرفته تا موضوعاتی نظیر تداوم کسب­‌وکار که شاید این روزها بیش از پیش مورد توجه مدیران قرار گرفته است.

ابرآمد با بهره­‌مندی از تجارب سرمایه‌­گذاران خود در ارائه سرویس مخصوصا به کسب‌­و­کارهای حیاتی (Mission Critical Businesses)، توانسته است شناخت مناسبی از کسب­‌وکارها و دغدغه‌­های مدیران آن­ها کسب کند و سرویس­‌هایی با کیفیت و پایدار به همراه خدمات پشتیبانی قابل اتکا و مطمئن ایجاد نموده است. ابرآمد همواره تلاش می­‌کند کسب‌­وکارها را تشویق کند که تمرکزشان را روی حوزه تخصصی خود حفظ کنند و بدون دغدغه از تمامی خدمات IT به صورت as a Service استفاده کنند.

یکی از دغدغه­‌هایی که همیشه مورد توجه مدیران است، موضوع مدیریت و کاهش هزینه‌­هاست. ما در ابرآمد برای کاهش هزینه­‌های سازمان­‌ها چندین راه­ حل ارائه داده ایم. یکی از این راه‌­ها پیاده سازیتمامی سرویس های ابرآمد  بر پایه پرداخت فقط بر اساس میزان نیاز مشتریان (Pay As you Go) است.

اما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ابری زیرساختی و البته آشنا با دغدغه­‌های کسب و کارهای امروزی داخل کشور، برای کاهش سرمایه­‌گذاری اولیه در حوزه ایجاد زیرساخت IT ، سرویس‌‌­های مطمئن، با کیفیت و البته با توجه به نیازهای صنایع و فعالیت‌­های مختلف با اندازه­‌های متفاوت ارائه کرده‌ایم.  در صورتی‌که یک تیم IT متخصص دارید، ابرآمد می­‌تواند سرویس‌­های زیرساختی را مطابق با نیاز آن‌­ها تامین کند. اما اگر تیم IT در اختیار ندارید، ابرآمد با ارائه سرویس­‌های مدیریت شده بدون نیاز به دانش IT تمامی زیرساخت مورد نیاز شما را طراحی کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد. این سرویس‌­ها توسط تیم متخصص ابرآمد پشتبانی می­‌شود و شما به راحتی می‌توانید از به‌­روزترین تجهیزات روز دنیا بهره­‌مند شوید.

در سال­‌های اخیر که وابستگی کسب و کارها به فناوری اطلاعات بیشتر شده است، از دست رفتن اطلاعات و یا خود زیرساخت­‌ها یکی از دلایل عمده اختلال در کسب و کارها شناسایی شده است. پیاده ­سازی راه­کارهای مناسب برای تداوم کسب و کار یکی از پیچیده­ ترین و پرهزینه ­ترین فعالیت­ های فناوری اطلاعات است. تداوم کسب و کار یا business continuity به این معنی است که یک سازمان بتواند راهکارهای مناسبی برای پیشگیری از حوادث داشته باشد و در صورت بروز بحران به سرعت به حالت عادی برگردد.

ما در  ابرآمد با ارائه مدل­ های ارائه متنوع خدمات، امکان پشتیبان­ گیری از زیرساخت و اطلاعات شما در ابر را با کمترین هزینه و  به راحت­‌ترین روش فراهم کرده ایم. شما می‌­توانید از این سرویس به صورت سرویس مجزا و یا سرویس ارزش‌­افزوده (VAS) در کنار سایر سرویس‌های ابرآمد استفاده نمایید.  

مطالعات شرکت­‌های مطرح دنیا از جمله گارتنر نشان می­دهد که بعد از صرف

سرمایه اولیه برای مهاجرت به راهکارهای ابری، هزینه کلی شرکت‌ها به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

در کنار تمامی این موضوعات، یکی از دغدغه ­های مدیران با توجه به زمان‌­های محدودی که در طی روز دارند، مطالعه موضوعات مدیریتی روز دنیاست. ما سعی کردیم به این موضوع نیز توجه کنیم و از همین رو در بخش مقالات وب­‌سایت، مقالاتی کوتاه را برای مدیران در نظر گرفته­ ایم که احتمالا مقالات دسته ­بندی “کسب و کار” جذابیت بیشتری برای شما دارند.

ابرآمد با سرویس­‌های متنوعی که برای پاسخ­گویی نیاز بخش‌­های مختلف بازار طراحی و ارائه کرده ، ارزش‌­های زیادی را برای کسب­‌وکارها در بخش­‌های مختلف ایجاد نموده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر با شما مرتبط شوند