ابرآمد

مدیران کسب‌­وکارها هر روزه با چالش­‌ها و موضوعات مختلفی سروکار دارند و علاقمند به رفع آن­ها به بهترین شکل ممکن هستند. از موضوعات مرتبط با مدیریت و کاهش هزینه­‌ها، منابع انسانی و نیروهای متخصص گرفته تا موضوعاتی نظیر تداوم کسب­‌وکار که شاید این روزها بیش از پیش مورد توجه مدیران قرار گرفته است.

ابرآمد با بهره­‌مندی از تجارب سرمایه‌­گذاران خود در ارائه سرویس مخصوصا به کسب‌­و­کارهای حیاتی (Mission Critical Businesses)، توانسته است شناخت مناسبی از کسب­‌وکارها و دغدغه‌­های مدیران آن­ها کسب کند و سرویس­‌هایی با کیفیت و پایدار به همراه خدمات پشتیبانی قابل اتکا و مطمئن ایجاد نموده است. ابرآمد همواره تلاش می­‌کند کسب‌­وکارها را تشویق کند که تمرکزشان را روی حوزه تخصصی خود حفظ کنند و بدون دغدغه از تمامی خدمات IT به صورت as a Service استفاده کنند.

درباره ابرآمد بیشتر بدانید

یکی از دغدغه­‌هایی که همیشه مورد توجه مدیران است، موضوع مدیریت و کاهش هزینه‌­هاست. ما در ابرآمد برای کاهش هزینه­‌های سازمان­‌ها چندین راه­ حل ارائه داده ایم. یکی از این راه‌­ها پیاده سازی تمامی سرویس های ابرآمد  بر پایه پرداخت فقط بر اساس میزان نیاز مشتریان (Pay As you Go) است.

اما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ابری زیرساختی (IaaS)  و البته آشنا با دغدغه­‌های کسب و کارهای امروزی داخل کشور، برای کاهش سرمایه­‌گذاری اولیه در حوزه ایجاد زیرساخت IT ، سرویس‌‌­های مطمئن، با کیفیت و البته با توجه به نیازهای صنایع و فعالیت‌­های مختلف با اندازه­‌های متفاوت ارائه کرده‌ایم.  در صورتی‌که یک تیم IT متخصص دارید، ابرآمد می­‌تواند سرویس‌­های زیرساختی را مطابق با نیاز آن‌­ها تامین کند. اما اگر تیم IT در اختیار ندارید، ابرآمد با ارائه سرویس­‌های مدیریت شده بدون نیاز به دانش IT تمامی زیرساخت مورد نیاز شما را طراحی کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد. این سرویس‌­ها توسط تیم متخصص ابرآمد پشتبانی می­‌شود و شما به راحتی می‌توانید از به‌­روزترین تجهیزات روز دنیا بهره­‌مند شوید.


مطالعات شرکت­‌های مطرح دنیا از جمله گارتنر نشان می­دهد که بعد از صرف سرمایه اولیه برای مهاجرت به راهکارهای ابری، هزینه کلی شرکت به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

در سال­‌های اخیر که وابستگی کسب و کارها به فناوری اطلاعات بیشتر شده است، از دست رفتن اطلاعات و یا خود زیرساخت­‌ها یکی از دلایل عمده اختلال در کسب و کارها شناسایی شده است. پیاده ­سازی راه­کارهای مناسب برای تداوم کسب و کار یکی از پیچیده­ ترین و پرهزینه ­ترین فعالیت­ های فناوری اطلاعات است. تداوم کسب و کار یا business continuity به این معنی است که یک سازمان بتواند راهکارهای مناسبی برای پیشگیری از حوادث داشته باشد و در صورت بروز بحران به سرعت به حالت عادی برگردد.

ما در  ابرآمد با ارائه مدل­ های ارائه متنوع خدمات، امکان پشتیبان­ گیری از زیرساخت و اطلاعات شما در ابر را با کمترین هزینه و  به راحت­‌ترین روش فراهم کرده ایم. شما می‌­توانید از این سرویس به صورت سرویس مجزا و یا سرویس ارزش‌­افزوده (VAS) در کنار سایر سرویس‌های ابرآمد استفاده نمایید.  

در کنار تمامی این موضوعات، یکی از دغدغه ­های مدیران با توجه به زمان‌­های محدودی که در طی روز دارند، مطالعه موضوعات مدیریتی روز دنیاست. ما سعی کردیم به این موضوع نیز توجه کنیم و از همین رو در بخش مقالات وب­‌سایت، مقالاتی کوتاه را برای مدیران در نظر گرفته­ ایم.

ابرآمد با سرویس­‌های متنوعی که برای پاسخ­گویی نیاز بخش‌­های مختلف بازار طراحی و ارائه کرده است، ارزش‌­های زیادی را برای کسب­‌وکارها در بخش­‌های مختلف ایجاد نموده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با تکمیل فرم درخواست مشاوره، کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر با شما مرتبط خواهند شد.