ابرآمد

رایانش ابرآمدی-تست 1

رایانش ابرآمدی با ارائه تمامی ابزار مورد نیاز سازمان­ ها بر روی پنل ابرآمد من، امکان ایجاد یک زیرساخت ابری خصوصی را در کمتر از دو دقیقه فراهم نموده است. با سرویس رایانش ابرآمدی سرورهای مجازی ایجاد نمایید، ارتباطات شبکه ­ای لازم بین آن­ها و یا با شبکه­ های بیرونی را برقرار کنید و تمامی ارتباطات و دسترسی­ ها را توسط فایروال کنترل و مدیریت کنید. تمامی این­ کارها از طریق پنل ابرآمد من به صورت سلف سرویس قابل انجام می­باشند.

در صورتی که تمایل دارید راه ­اندازی زیرساخت ابری شما به صورت کاملا اصولی و مطابق با استانداردهای امنیتی ایجاد گردد تنها با یک کلیک ایجاد و یا حتی نگهداشت ابر خود را به کارشناسان خبره ابرآمد بسپارید.

مانیتورینگ

تمامی منابع خود را توسط این قابلیت پایش کنید. گراف­ های از پیش تعریف شده ابرآمد شما کمک خواهند کرد تا مدیریت منابع را متناسب با مصرف خود انجام دهید.

سرویس های ارزش افزوده

نگهداشت و مدیریت سرور خود را تا لایه سرویس به کارشناسان خبره ابرآمد بسپارید.

پشتیبان­گیری

با انتخاب پلن ­های پشتیبان­گیری، بر اساس اهمیت داده ­های سرور ابری خود، دوره ­های پشتیان­گیری را پیکربندی کنید.


مراحل ایجاد ماشین

مزایای رایانش ابرآمدی

سهولت استفاده: سرویس رایانش ابرآمدی با هدف ایجاد زیرساخت به ساده ­ترین حالت طراحی شده است و به صورت مکرر با این هدف به روز رسانی خواهد شد.

معتبر­ترین برند­ها: ابرآمد در تمامی لایه­ های زیرساختی و نرم ­افزاری از بهترین و معتبرترین برند­ها و راهکارهای روز دنیا نموده است تا نهایت پایداری را فراهم نماید.

سطح سرویس: درحالی که رایانش ابرآمدی دارای سطح طلایی سرویس است امکان انتخاب سطوح بالاتر از SLA و پشتیبانی نیز برایی کسب و کارهای حیاتی فراهم است.

پرداخت به میزان استفاده: با امکان پرداخت به میزان استفاده، به صرفه ترین زیرساخت ممکن برای کسب وکار خود را انتخاب کنید

سرویس مدیریت شده: در هر مرحله­ ای، چه ساخت و چه نگهداریی، می­توانید زیرساخت خود را به کارشناسان خبره ابربآمد بسپارید