ابرآمد

روزانه موضوعات زیادی در حوزه تکنولوژی در دنیا مطرح می­‌شوند که در بین آن­‌ها می­‌توان به مواردی نظیر راه­کارهای جدید، محصولات نوین و یا مطالعات جدید در حوزه­‌های فناوری اطلاعات اشاره کرد.

یکی از موضوعات روز دنیا در حوزه تکنولوژی، موضوع بکارگیری سرویس‌­های ابری در کسب­‌وکارهاست.

مهاجرت به ابر یک تصمیم استراتژیک است که باید توسط کل سازمان درک و پذیرفته شود. اکنون نقش مدیران IT پررنگ تر از همیشه شده است؛ مدیران IT می توانند ارزشهای استفاده از رایانش ابری را برای مدیران کسب وکار شفاف کنند و به آنها در توسعه مزایای این راهکار که در نهایت منجر به رقابت و سودآوری بیشتری می شود، کمک کنند.

ابرآمد به عنوان ارائه‌­دهنده خدمات IT به صورت as a Service ، در کنار شما قرار گرفته است

تا در کنار تخصص شما بتواند جدیدترین و کارآمدترین فناوری­‌های حوزه تکنولوژی­‌های ابری را در اختیار کسب‌­وکارها قرار دهد.

پیشنهاد می­‌کنیم در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات فنی در حوزه سرویس‌­های ابری و نحوه ارائه آن­‌ها هستید به صفحه سرویس­‌های ابرآمد سر بزنید.

حتما شما به عنوان مدیر، فعال و یا علاقه‌­مند در حوزه IT می­‌دانید که در سرویس‌­های زیرساخت ابری کلیه منابع زیرساخت مورد نیاز اعم از سرور مجازی، فضای ذخیره‌­سازی ابری، شبکه و امنیت برای پیاده­‌سازی سرویس‌­های مختلف به مشتریان ارائه می­‌گردد.  اگر شما هم از آن دسته متخصصین هستید که به دنبال دریافت خدمات به صورت Self-Service و از طریق یک پنل ساده اما قدرتمند هستید، صفحه سرویس رایانش ابرآمدی را مطالعه کنید.

اما اگر ترجیح می­دهید به جای صرف زمان برای پیکربندی زیرساخت‌­های پایه‌­ای بهتر است در زمان و هزینه خود صرفه­‌جویی کنید و بدون نیاز به تخصص­‌های مختلف به ساده­‌ترین روش و با پشتوانه تیم متخصص ابرآمد از سرویس‌­های مدیریت شده استفاده کنید ، دیتاسنتر مجازی ابرآمد راهکار مناسب برای شما خواهد بود.

یکی از دغدغه‌­های اصلی در حوزه مدیریت چرخه زندگی اطلاعات(Information Lifecycle Management)، ایجاد و نگهداشت زیرساخت­‌های پیچیده و هزینه‌­بر Backup بوده است. استفاده از زیرساختی که علاوه بر سادگی نصب و راه‌­اندازی، نگهداشت ساده‌­ای نیز داشته باشد و منابع زیرساختی را درگیر نسازد، دغدغه بسیاری از مدیران IT بوده و هست.

ابرآمد با ارائه خدمات پشتیبان­‌گیری درحالت­‌های مختلف، با هزینه‌­های اندک و به راحتی سرویس پشتیبان­‌گیری ابرآمدی را در اختیار شما قرار داده است.

جالب است بدانید که این سرویس با پنل اختصاصی خود بهترین راه­کار Backup در دنیا است.

علاقه‌­مندان به حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات همیشه به دنبال دستیابی به منابعی برای مطالعه راحت‌­تر و یکپارچه موضوعات روز تکنولوژی هستند. ما در ابرآمد قصد داریم به مرور زمان و با کمک خود شما، بخش مقالات ابرآمد را به فضایی برای اشتراک­‌گذاری جدیدترین مقالات  حوزه تکنولوژی با تمرکز بر سرویس­‌های ابری تبدیل کنیم. پیشنهاد می­کنیم حتما به صفحه مقالات ما هم سر بزنید و در صورت علاقمندی به مشارکت در این بخش، به ما از طریق ایمیل اطلاع‌­رسانی کنید.