ابرآمد

پشتیبان‌گیری سپیدار بر بستر ابرآمد

مهمترین سرمایه هر کسب و کار اطلاعات و داده­ های آن است. از همین رو حفظ و نگهداری داده ­های مهم و حیاتی یکی از اصلی­‌ترین نیازهای هر کسب­‌وکار است. ابرآمد با همکاری مشترکی که با شرکت سپیدار سیستم داشته است، این امکان را برای شما فراهم کرده است که به راحتی و از طریق نرم­‌افزار خود بتوانید نسخه پشتیبان خود را تهیه کنید. سرویس پشتیبان‌گیری ابرآمد ویژه مشتریان سپیدار به شما این امکان را می‌دهد که از کل یا بخشی از نرم­‌افزارتان نسخه پشتیبان گرفته شود و همچنین این امکان وجود دارد که از طریق پنلی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، سرویس‌­تان را مدیریت کنید. به این ترتیب، دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات با ارزش کسب و کار خود در هیچ زمانی نخواهید بود.

برای استفاده از این فضا، تنها کافی است در پنل ابرآمد ثبت‌نام کرده و باتوجه‌به میزان فضای متناسب با کسب‌وکارتان، حساب خود را شارژ کنید و طبق راهنمایی که در اختیارتان قرار گرفته است، نسخه پشتیبان خود را تهیه کنید.

مزایای پشتیبان‌گیری بر بستر ابرآمد

مقرون به صرفه

قابلیت اطمینان بسیار بالا

سازگاری و یکپارچگی با نرم افزار سپیدار

سادگی در استفاده

توسعه پذیری

راهنمای پشتیبان گیری سپیدار در بستر ابرآمد

با استفاده از راهنمایی که در باشگاه مشتریان سپیدار و نرم‌افزار سپیدار سیستم قرار گرفته است، به‌راحتی می­توانید نسخه پشتیبان خود را تهیه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی در هر یک از مراحل این فرایند

می توانید با پشتیبانی سپیدار سیستم از طریق شماره زیر مرتبط شوید.
02181022444