ابرآمد
ذخیره‌سازی داده

آیا ذخیره‌سازی داده‌های کسب‌وکار روی ابر مطمئن است؟

ذخیره‌سازی داده‌ها روی ابر مزایای زیادی دارد؛ اما بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل نگرانی‌های امنیتی با ذخیره‌کردن داده‌های خود روی مخالفت می‌کنند. 63 درصد کسب‌وکارهای کوچک و متوسط بر این عقیده‌اند که ارائه‌دهندگان خدمات ابری باید اقدامات امنیتی بیشتری انجام دهند.
Disaster Recovery

اهمیت تیم Disaster Recovery در کسب‌وکارهای حوزه IT

ایجاد تیم Disaster Recovery در بخش IT گامی حیاتی در جهت اطمینان از تداوم کسب‌وکار در مواجهه با اختلالات احتمالی است. با تعریف مسئولیت‌ها، اجرای بهترین شیوه‌ها و تقویت ارتباطات موثر، تیم ما برای بازیابی سریع و حفظ عملیات هنگام وقوع فاجعه آماده می‌شود.
what is private cloud storage

فضای ذخیره‌سازی ابر خصوصی چیست؟

هیچکس مثل خود شما کسب‌وکارتان را نمی‌شناسد و در نهایت تصمیم‌گیری برای ایجاد تعادل بین امنیت داده‌ها و بودجه‌بندی با شماست اما فراموش نکنید برخی فایل‌های اطلاعاتی به امنیت، کنترل و دسترس‌پذیری بیشتری نیاز دارند. در چنین شرایطی چه تصمیمی می‌گیرید؟
بکاپ

بکاپ‌ را تا کی نگه داریم؟

پاسخ به این سؤال ارتباط زیادی با ویژگی‌های سازمان شما دارد. ماهیت صنعت شما، نوع داده‌هایی که با آن سروکار دارید و ساختار استراتژی back up شما باید برای رسیدن به تصمیم نهایی با یکدیگر ترکیب شوند.
ذخیره سازی ابری

10 مزیت ذخیره سازی ابری

با کمک ذخیره سازی ابری، سازمان‌ها به جای ذخیره داده‌هایشان روی تجهیزات ذخیره‌سازی مستقر در محیط کار، می‌توانند آنها را با اتصال به اینترنت در فضای ذخیره سازی ابری در جایی دیگر ذخیره کرده و همواره از طریق اینترنت به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.
ذخیره‌سازی اطلاعات

ذخیره سازی ابری چه ویژگی‌هایی دارد؟

ذخیره سازی ابری یکی از فناوری‌های ابری است که با ورود خود، بازار روش‌های سنتی ذخیره‌سازی داده را از رونق انداخت. در این روش با قرار گرفتن داده‌ها در سرورهای مرکزی مستقر در شرکت ارایه‌دهنده خدمات ابری، بخش زیادی از محدودیت‌های موجود در روش‌های سنتی ذخیره‌سازی از بین می‌رود و دست سازمان‌ها برای اجرای سبک‌های جدیدی از مدیریت کارکنان باز می‌شود.
فضای ابری چیست

فضای ابری چیست و چگونه کار می‌کند؟

فضای ابری از جمله راهکارهای نسبتا جدیدی است که  مدیریت داده و اشتراک گذاری آن را برای کاربران (خصوصا شرکت‌ها) تسهیل کرده است. با این حال اینکه فضای ابری دقیقا چیست و چگونه کار می‌کند، برای بسیاری جای سوال دارد. در ادامه قصد داریم چگونگی عملکرد این راهکار را شرح داده و  آمارهایی از وضعیت
ذخیره سازی و پشتیبان گیری ابری

فضای ابری چه نقشی در بازیابی اطلاعات در شرایط بحرانی دارد؟

فضای ابری می‌تواند در نقش یک بیمه برای کسب‌وکارها باشد. DRaaS بدین منظور ایجاد شد که بکاپ‌های فضای ابری تحت زمان‌بندی مشخص و به طور خودکار در زمان حوادث جایگزین داده‌های آسیب‌دیده شوند تا امنیت و دسترس‌پذیری به بالاترین حد ممکن برسد. بسیاری از سازمان‌ها یا وب‌سایت‌های اینترنتی که حجم داده زیادی دارند و داده‌ها