ابرآمد
راهنمای مهاجرت به ابر

راهنمای گام به گام مهاجرت به ابر

مهاجرت ابری ممکن است کار دشواری به نظر برسد؛ اما با ابزارها و راهنمایی صحیح آسان می‌شود. در این راهنما به هر چیزی که باید در این زمینه بدانید اشاره کردیم، از تعاریف و ضرورت انجام آن گرفته تا ۶ استراتژی رایج مهاجرت ابری و مراحل آن.
مهاجرت ابری برای سازمان های کوچک

راهنمای مهاجرت ابری برای سازمان‌های کوچک

برای بیشتر کسب‌وکارهای کوچک، راهکارهای ابری گزینه‌ای ترجیحی‌اند؛ چون نسبت به معایب احتمالی، مزایای بیشتری دارد. با این حال برای تمامی مشتریان راه‌حل مشخصی وجود ندارد؛ چون همان‌طور که ما از خودروها و گوشی‌های یکسان استفاده نمی‌کنیم، شرایط سیستم‌های مختلف هم متفاوت است.
بازی ابری

10 بازی ابری برتر ایکس‌باکس

در این مقاله 10 بازی مشهور و باکیفیت که از طریق پلتفرم گیمینگ ابری ایکس‌باکس در دسترس هستند را معرفی کردیم. بازی‌کردن این عناوین نیازی به دانلود ندارد و تنها کافی است که اشتراک Ultimate پلتفرم Game Pass را داشته باشید.
cloud server vs VPS server

تفاوت سرور مجازی و سرور ابری در میزبانی وب

لود طولانی یا از دسترس خارج ‌شدن سایت برای هزاران شرکت و توسعه‌دهنده وب دردسرساز است. ما می‌دانیم که 40 درصد مشتریان انتظار دارند سایت مورد نظرشان در عرض 2 تا 3 ثانیه باز شود و در غیر این صورت از سایت خارج می‌شوند...
سرور ابری چیست

سرور ابری چیست؟ مزایا، انواع و روش انتخاب

سرور ابری نوعی سروری مجازی (نه فیزیکی) است که بر بستر رایانش ابری پیاده‌سازی می‌شود. سرورهای ابری دقیقاً مشابه سرورهای فیزیکی کار می‌کنند و وظایف مشابهی مثل ذخیره‌سازی داده و اجرای اپلیکیشن‌ها را بر عهده دارند.
امنیت سرور ابری

امنیت داده‌‌ها روی سرورهای ابری چقدر است؟

هیچ‌کدام از سیستم‌های امنیتی کاملاً ایمن نیستند. اما به‌ صورت کلی امنیت داده‌های مستقر در ابر از امنیت آن‌ها روی کامپیوترهای شخصی متصل به اینترنت بیشتر است و این باعث می‌شود احتمال از دست رفتن داده‌ها به شدت کاهش پیدا کند.
مزیت سرور ابری

رایانش ابری و مزایای سازمانی آن

بر اساس مطالعه‌ای که توسط International Data Group انجام شده، در حال حاضر 69 درصد کسب‌وکارها حداقل از یکی از ظرفیت‌های رایانش ابری بهره می‌برند و 18 درصد آن‌ها قصد دارند تا در آینده راهکارهای رایانش ابری را به کار ببندند.
مهاجرت به سرور ابری

7 دلیل مهاجرت به سرور ابری و انتقال سرور نرم‌افزارهای مالی شرکتتان

امروزه کمتر کسب‌­وکاری است که برای پیشبرد امور مالی خود از فایل­‌های اکسل استفاده کند. از آنجا که مدیران و کارشناسان مالی همواره به دنبال کارآمدترین و به صرفه­‌ترین راهکارهای نرم‌­افزاری هستند، می­‌توان نرم‌­افزارهای مالی ابری را به عنوان یکی از مناسب­‌ترین راهکارها نام برد که البته این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است.
هاست ابری وردپرس

۶ مزیت استفاده از هاست ابری برای وردپرس

هاست ابری نوعی هاست وب است که به جای استفاده از یک سرور، از چند سرور مجازی برای میزبانی سایت وردپرسی شما استفاده می‌کند. این موضوع به حفظ تعادل ترافیک دریافتی سایت شما و مدت‌زمان بالا بودن آن کمک می‌کند. سرور ابری در اصل مجموعه‌ای از چند سرور است که منابع خود را از ناحیه متمرکز دریافت می‌کنند.
سرور اختصاصی یا سرور ابری

خرید سرور اختصاصی بهتر است یا سرور ابری؟

با توجه به تفاوت‌های ساختاری و عملکردی سرور اختصاصی و سرور ابری، سازمان‌ها باید اولویت‌های خود را مشخص کرده و سپس زیرساخت مناسبی برای کسب‌وکار خود انتخاب کنند. برای کسب‌وکارهای کوچک، متوسط و رو به رشد استفاده از سرور ابری می‌تواند گزینه مناسب‌تری باشد.
سرور ابری

خرید سرور ابری یا استفاده از کولوکیشن؟

ا خرید سرور ابری برای تأمین زیرساخت‌های IT سازمان، مدیران از دردسرهای خرید و استقرار سخت‌افزار راحت می‌شوند. این روش انعطاف‌پذیری کسب‌وکارها را افزایش داده و آنها را قادر می‌سازد به‌سرعت بتوانند میزان منابعی که نیاز دارند را در اختیار گرفته و سپس افزایش یا کاهش دهند.