ابرآمد

ورود شما را به خانواده ابرآمد تبریک می‌گوییم.

تیم فنی ابرآمد با بهره گیری از متخصصان و مشاوران فنی در حوزه­ های گوناگون فناوری اطلاعات، به صورت 7 روز هفته در 365 روز سال آمادگی دارد  تا طیف وسیعی از  سوالات و نیازهای آشکار و پنهان کسب ­وکار شما را پاسخ دهد.

جهت دریافت فایل راهنمای آموزشی استفاده از پرتال پشتیبانی ابرآمد از اینجا اقدام فرمایید.

کلیه اطلاع‌رسانی‌های واحد فنی ابرآمد به نماینده معرفی شده از سمت شما، که در فرم “معرفی نماینده”  معرفی شده، ارسال می­گردد. خواهشمند است در صورت تغییر اطلاعات نماینده، بلافاصله به‌صورت کتبی به واحد فروش ابرآمد اطلاع دهید.

لطفا پس از تحویل سرویس، نسبت به تغییر رمز ورود به پرتال خود اقدام فرمایید. همچنین توصیه می کنیم که به جهت بالابردن امنیت، در بازه های زمانی 6 ماهه رمز ورود به پرتال تغییر داده شود.

پشتیبانی فنی ابرآمد به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته و در کل سال آماده پاسخگویی به مشترکین است. به‌این‌ترتیب شما هم‌تیمی متشکل از متخصصین تمامی حوزه ­های موردنیاز برای پایش و نگهداری دائمی از سرویس ­های IT خود را در اختیار خواهید داشت.

در صورت نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی ابرآمد از دو طریق می­توانید درخواست خود را اعلام کنید:

1.ثبت تیکت در پرتال

جهت مدیریت بهتر خدمات، اولویت‌بندی درخواست­ ها از طریق سیستم تیکتینگ انجام می­شود. شما برای دریافت خدمات و یا خرید سرویس جدیدمی توانید از طریق آدرس زیر درخواست خود را ثبت کنید.

https://support.abramad.com

2.تماس تلفنی

در صورت نیاز به مطرح‌کردن درخواست پشتیبانی خود با همکاران فنی ما می‌توانید با شماره  83382900-021 داخلی 2  تماس بگیرید. همچنین جهت ارتباط با همکاران ما در واحد فروش ابرآمد می‌توانید داخلی 1 یا 83382901-021 را شماره ­­گیری کنید.