ابرآمد

دسکتاپ ابرآمدی

از هر نقطه با یک کلیک به دسکتاپ، نرم‌افزارها و اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید.

مطمئنا هرکسب وکاری با چالش­‌های تامین و نگهداشت کامپیوتر پرسنل به خوبی آشناست. هزینه‌های رو به افزایش برای تامین کامپیوترهای پرسنل، خرابی کامپیوترها، از بین رفتن اطلاعاتی که در هارد کامپیوترها نگهداری می­شده، نیاز به ارتقای بعضی از کامپیوترها در بازه‌­های محدود و بسیاری مشکلات دیگر بار سنگینی بر دوش شرکت‌­ها گذاشته است. از طرف دیگر در صورت نیاز به دسترسی به کامپیوتر‌ها، نرم‌­افزارها و اطلاعات از بیرون شرکت، به دلیل محدودیت­‌های زیرساختی عملی نیست یا مشکلات جدی امنیتی به همراه دارد.

دسکتاپ ابرآمدی با انتقال کامپیوترهای سازمان به ابر تمام مشکلات را حل کرده است. مدیران کسب­‌وکارها می­توانند به راحتی و در عرض چند دقیقه به تعداد مورد نیاز کسب­‌وکارشان دسکتاپ­‌های مجازی برای پرسنل خود تهیه کنند و کاربران نیز می­توانند با در اختیار داشتن این سرویس از هر جا که هستند و با هر وسیله‌­ای که در اختیار دارند (موبایل، تبلت، لپ تاپ) به نرم­‌افزارها و دسکتاپ خود دسترسی داشته باشند. امنیت داده‌­ها را افزایش دهید و تنها به اندازه نیاز کسب‌­وکارتان هزینه کنید.

با ورود هر پرسنل جدید به کسب ­وکارتان به سرعت یک دسکتاپ در اختیارش قرار دهید.

مزایای دسکتاپ ابرآمدی

  • صرفه­‌جویی در هزینه: در عین حال که هزینه­‌های اولیه را کاهش می­دهید، از پیش­بینی هزینه‌­ها متناسب با گسترش کسب و کار لذت ببرید.
  • پرداخت به میزان نیاز: تنها به میزان مصرف خود به صورت ماهیانه هزینه اشتراک پرداخت کنید.
  • انعطاف ­پذیری:  با اتصال امن از طریق وب و اپلیکیشن اختصاصی با دستگاه­‌های مختلف مانند موبایل و تبلت به راحتی می­توانید به دسکتاپ ابری خود متصل شوید.
  • بدون محدودیت: بدون محدودیت‌­های جغرافیایی با امنیت بالا به دسکتاپ ابری خود متصل شوید و از نرم‌افزارها و اطلاعات خود استفاده کنید.
  • مقیاس پذیری: به سرعت می­توانید آن را توسعه دهید و یا حتی در صورت عدم نیاز می­توانید محدوده سرویس­تان را کاهش دهید و با این کار همواره هزینه­‌های کسب و کار را مدیریت کنید. در واقع با این ویژگی منحصر به فرد می­توانید کاملا پیک­‌های کاری­تان را مدیریت کنید.
  • تداوم کسب­‌وکار: با خدمات ارزش­‌افزوده Backup از پایداری اطلاعات لذت ببرید.
  • امنیت: اتصال امن، حفاظت از اطلاعات و جلوگیری از نشت اطلاعات تنها بخشی از سرویس­‌های امنیت دسکتاپ ابرآمدی است.