ابرآمد

رایانش ابرآمدی تام

رایانش ابرآمدی تام ، ساده، به صرفه و کارآمد
سرویس رایانش ابرآمدی تام به کسب و کارها کمک می کند تا با استفاده از یک زیرساخت قابل اتکا و سرویسی مناسب از تداوم فعالیت خود مطمئن شوند. کسب و کارها با استفاده از این سرویس می توانند از مزیت‌های یک دیتاسنتر اختصاصی استفاده کنند و متناسب با منابعی که در اختیار گرفته اند پرداخت کنند. این سرویس امکان تخصیص درست منابع را متناسب با نیازهای پردازشی و ذخیره سازی به کسب و کارها می دهد.

سرویس مدیریت شده

پایه سرویس رایانش ابرآمدی تام بر ارائه سرویس‌های مدیریت‌شده یا Managed بر بستر ابر بناشده است. درواقع سرویس رایانش ابرآمدی تام در دسته سرویس‌های MCaaS (Managed Cloud as a Service) است به این معنی که علاوه بر تجهیز زیرساخت پردازشی مورد نیاز شما، خدمات زیرساختی شبکه، ذخیره سازی، امنیت و پشتیبانی نیز توسط تیم متخصص ابرآمد ارائه می گردد.

با استفاده از سرویس رایانش ابرآمدی تام این فرصت در اختیار شما قرار می­گیرد که با آرامش خاطر، مدیریت خدمات فناوری اطلاعات خود را به تیمی از متخصصان ما بسپارید و بر کسب ­وکار خود تمرکز کنید. همچنین این سرویس به تیم IT شما کمک می‌کند که به‌جای تمرکز بر موضوعات نگهداشت و تأمین زیرساخت و منابع به موضوعات اصلی کسب‌وکار متمرکز شوند.

سرویسی بر اساس بهترین تجهیزات دنیا

رایانش ابرآمدی تام بر اساس تکنولوژی Best of Breed است. یکی از مفاهیم مهم طراحی سرویس دیتاسنتر مجازی،

افزونگی(High availability -HA)، استانداردها و Best Practice های طراحی است. مفهوم Best of Breed انتخاب برندهای معتبر در هر دسته از تجهیزات در کنار یکدیگر و با آخرین تکنولوژی روز دنیا است. در واقع با استفاده از این سرویس، شما علاوه بر اینکه امکان استفاده از زیرساختی با بهترین تجهیزات روز برایتان مهیا می­گردد با پرداخت به میزان استفاده هزینه­ های شما نیز به صورت قابل ملاحظه ای کاهش می­‌یابد.

درواقع رایانش ابرآمدی تام برای کسب‌­و­کارهایی که به دنبال زیرساخت عالی و قابل‌اطمینان هستند ایجادشده است.

رایانش ابرآمدی تام

کاتالوگ سرویس‌ها

هزینه پایین

پاسخ سریع به نیاز های فناوری اطلاعات

امنیت بالا

کیفیت بالای خدمات و زیرساخت

پرداخت به میزان استفاده