ابرآمد

پشتیبان‌گیری ابرآمدی

ما در عصر اطلاعات زندگی می­ کنیم و مهمترین سرمایه هر کسب و کار اطلاعات و داده­ های آن است. به همین دلیل از دست دادن داده ­های مهم و حیاتی به یکی از دغدغه ­های مهم تبدیل شده است. این اتفاق می­تواند به دلایل مختلفی مانند خرابی تجهیزات پردازشی و ذخیره­ سازی، ویروس ­ها و بدافزارها و یا حتی اشتباهات انسانی رخ دهد و به نوعی ادامه کسب و کار را با مشکل مواجه نماید.

مطمئنا حفاظت از اطلاعات می­تواند یکی از فعالیت­ هایی باشد که در کنار اهمیت آن می­تواند بسیار چالش برانگیز باشد. راهکار­های پیچیده پشتیبان­ گیری (Backup)، نگهداشت و دقت در صحت عملکرد نسخه­‌های پشتیبان­، هزینه­ های بسیار سنگین زیرساخت­ ها و لایسنس­ های مورد نیاز برای راه اندازی این راهکارها چالش­ هایی هستند که کسب ­وکارها برای تداوم کسب و کار خود با آن­ها مواجه هستند.

ابرآمد با ایجاد زیرساخت و راهکارهای مطمئن Backup امکان تهیه Backup از داده‌های مختلف شامل فایل‌ها، بانک‌های اطلاعاتی، نرم‌افزارهای کاربردی و ماشین‌های مجازی را فراهم آورده است.

فضای ذخیره­‌سازی نسخه­ های پشتیبان در ابرآمد نا محدود است اما شما فقط به اندازه استفاده خودتان هزینه پرداخت می­کنید.

ابرآمد با ارائه مدل­ های ارائه متنوع خدمات، امکان پشتیبان­‌گیری از زیرساخت و اطلاعات شما را در ابر و یا در دیتاسنتر خودتان فراهم کرده است. مشتریان می‌توانند از این سرویس به صورت سرویس مجزا و یا سرویس ارزش­افزوده (VAS) در کنار سایر سرویس‌های ابرآمد استفاده نمایند. ارائه این سرویس به دو صورت Self-Service و یا مدیریت شده توسط تیم فنی ابرآمد برای مشتریان مهیا شده است.

مزایا پشتیبان‌گیری ابرآمدی

  • مدیریت آسان
  • عدم نیاز به زیرساخت و لایسنس
  • پرداخت ماهیانه بر اساس فضای نسخه‌­های پشتیبان
  • راهکارهای متنوع بر اساس نیاز