ابرآمد

داستان موفقیت شرکت زرین رویا


زرین رویا

درباره شرکت زرین رویا

گروه زرین” در سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را آغاز نمود. گروه زرین رویا با چهار برند مای‌بیبی، مای‌لیدی، ایزی‌لایف و کوکومی طی چند دهه اخیر تحولات مهمی را در صنعت محصولات سلولزی کشور رقم زده است. گروه زرین رویا، هم‌اکنون بخش قابل توجهی از بازار محصولات سلولزی را به خود اختصاص داده و به عنوان شرکتی پیشرو در این صنعت، در حال فعالیت است.

این شرکت با مأموریت تأمین آسایش و آرامش خانواده از طریق ارائه کارآمدترین راه‌حل‌ها برای دغدغه‌های روزمره بهداشتی آن­ها و با تکیه بر ارزش‌های خانواده تعهد، همدلی، خوداتکایی، چالش‌­پذیری و نوآوری، و به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص، در راستای تأمین آسایش و آرامش خانواده‌های ساکن در ایران و کشورهای منطقه می کوشد.

چالش­‌های فناوری اطلاعات شرکت زرین رویا

شرکت زرین ­رویا نیز به عنوان یکی از پیشرفته­ ترین شرکت­ های تولیدی، علاوه بر دغدغه ­های رایج در حوزه فناوری اطلاعات به واسطه تجهیزات پیشرفته تولیدی، با تعریف استراتژی­ های متناسب به برنامه ­ریزی برای بهره ­برداری هرچه بیشتر از فناوری اطلاعات به منظور افزایش و پایش بهره­ وری کسب و کار اقدام نموده است.

با توجه به اهمیت IT در شرکت­های تولیدی، راه­کارهای تداوم کسب و کار (Business Continuity) از اهمیت ویژه­ای در شرکت زرین رویا برخوردار بود.

برای رسیدن به این هدف، زرین رویا نیاز به مرکز داده­ای مجهز به تجهیزات پردازشی، ذخیره­سازی، شبکه و امنیت پر قدرت و استاندارد داشت که بتواند علاوه بر ایجاد امکان پیاده­ سازی راه­کارهای تداوم کسب و کار محلی برای توسعه زیرساخت ­ها و نرم ­افزارهای آن مجموعه باشد. این مرکز داده باید برای برقراری ارتباطات مختلف از کارخانجات مختلف این گروه و همچنین صدها نماینده فروش در سراسر ایران را به طرق استاندارد و منعطف میسر می­نمود.

دستاوردهای استفاده از سرویس دیتاسنتر مجازی ابرآمد

برخی از ارزش­ های حاصل شده از این راه­کار عبارتند از:

  • کاهش سرمایه­ گذاری اولیه برای احداث و تجهیز مرکز داده DR
  • افزایش چشمگیر سرعت دستیابی به سرویس
  • دستیابی به زیرساخت با کیفیت با هزینه جاری پایین
  • کاهش هزینه­ های پشتیبانی
  • دریافت راه­کارهای مانیتورینگ

آقای ابراهیمی معاونت IT زرین رویا:

پیاده سازی سرویس هایی مانندSAP ERP و SalesBuzz SalesForce ، ارائه بیش از 75 سرویس به بیش از 1200 کاربر در کل ایران ، اهمیت ارائه سرویس شبانه روزی جهت تداوم کسب کار را برای مجموعه زرین را افزایش داده است. در این راستا پروژه Disaster Recovery برای سرویس های ضروری مجموعه زرین تعریف گردید و با توجه به  تعامل خوب و انعطاف شرکت ابرآمد در سفارشی سازی محصولات طبق نیاز ما ، از راهکارهای ابری این شرکت برای پروژه مذکور استفاده گردید.

 در ادامه نیز با توجه به اهمیت چابکی بیشتر مجموعه در ارائه سرویس به کاربران در دوران مقابله با بیماری کرونا ، سرویس های بیشتری بر روی زیرساخت ابری قرار گرفته است. امید است با توجه به اهمیت حرکت در مرز تکنولوژی در مجموعه زرین و تجربه خوب همکاری با تیم توانمند ابرآمد، شاهد توسعه همکاری بین دو شرکت باشیم.