ابرآمد

ابرآمد (عضو گروه شرکت‌های همکاران سیستم)

نقطه شروع داستان ما

ارائه خدمات IT در دنیای پیش‌رو بر بستر فناوری‌های ابری خواهد بود و نه تنها رایانش ابری اساس فناوری اطلاعات را تشکیل می‌دهد بلکه به بستری برای کسب‌و‌کار و خلاقیت‌های جدید در آن تبدیل خواهد شد. رایانش ابری در حال تغییر مدل کسب‌وکار و حتی سبک زندگی انسانهاست و هر‌چه پیش‌تر می‌رویم، نیاز به زیرساخت ابری برای انواع سرویس‌ها و محصولات بیشتر می‌شود. مسیر آتی تمام شرکت‌ها به استفاده از زیرساخت‌های رایانش ابری عمومی یا خصوصی (Public, Private) ختم می‌شود.

این فناوری جایگزین دیتاسنترهای اختصاصی یا اتاق‌های سروری می‌شود که علاوه بر هزینه‌های بالای ایجاد و نگهداری، سطح اطمینان‌پذیری کافی را برای نگهداری داده‌های حیاتی سازمان‌ها فراهم نمی‌کنند. شرکت ابرآمد در سال ۱۳۹۸ با سرمایه‌گذاری شرکت همکاران سیستم و با همراهی تیمی متخصص و حرفه‌ای با هدف ارائه سرویس های IaaS و PaaS تاسیس شد. ابرآمد در حال حاضر با ارائه و پشتیبانی بیش از ۳۵۰۰ ماشین مجازی فعال، آسودگی خیال و اعتماد را برای هر نوع کسب‌وکاری فراهم کرده است.

ابرآمد

ماموریت و مزیت رقابتی ابرآمد

ماموریت شرکت ابرآمد عرضه سرویس‌های امن و پایدار زیرساختی ابری (IaaS و PaaS) به کسب‌وکارهای بزرگ و متوسط و ارائه‌دهندگان خدمات SaaS است. ما با بهره‌مندی از پورتفولیوی محصولات و خدمات نوآورانه و فناوری‌ها و سخت‌افزارهای به‌روز آزموده‌شده، آسودگی خیال و اعتماد را برای مشتریان خود فراهم می‌کنیم تا به اولین انتخاب آن‌ها به عنوان شریک زیرساخت‌های فناوری اطلاعات تبدیل شویم. با دریافت خدمات زیرساختی ابری مدیریت شده ابرآمد به سادگی و با اطمینان می توانید مدیریت زیرساخت‌های خود را به ابرآمد سپرده و با صرفه‌جویی در زمان و هزینه زیرساخت‌هایی پایدار را در اختیار داشته باشید.

ارزش‌های ابرآمد

ابرآمد

مشتری بسیار مهم است

ما در تعاملی مشترک و دوجانبه، نیاز مشتریان را بررسی کرده و از خلق ارزش برای آن‌ها مطمئن می‌شویم و همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین راهکارها را در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین سطح کیفی به مشتریان ارائه کنیم.

ابرآمد

اعتماد بدست آوردنی است

ما با حرکت بر لبه فناوری، کارآمدترین سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای آزموده شده در جهان را شناسایی، تولید یا بومی‌سازی می‌کنیم و با تاکید بر پیاده‌سازی بالاترین استانداردها، باکیفیت‌ترین محصولات را خلق می کنیم.

ابرآمد

با تلاش تیمی موفق می‌شویم

ما تیمی از بهترین ها را گرد هم آورده و تلاش می‎‌کنیم با توجه به نیازهایشان، فضایی را فراهم کنیم تا خالق موفقیت‌های مستمر باشیم؛ زیرا دستاوردهای ارزشمند جز در سایه کار تیمی، سخت‌کوشی و همراهی همه اعضای تیم، میسر نمی‌شوند.

ابرآمد

خلاقیت با یادگیری همراه است

ما یاد دادن و یاد گرفتن را به عنوان بخشی جدانشدنی از فرهنگ خود می‌دانیم. همواره وضع موجود را به چالش می‌کشیم و به طور مستمر فرآیندهای سازمانی را بهبود می‌بخشیم.