ابرآمد

درباره ابرآمد

نقطه شروع ما

ارائه خدمات IT در دنیای پیش‌رو بر بستر فناوری‌های ابری خواهد بود و نه تنها رایانش ابری اساس فناوری اطلاعات را تشکیل می‌دهد بلکه به بستری برای کسب‌و‌کار و خلاقیت‌های جدید در آن تبدیل خواهد شد. رایانش ابری در حال تغییر مدل کسب‌وکار و حتی سبک زندگی انسانهاست و هر‌چه پیش‌تر می‌رویم، نیاز به زیرساخت ابری برای انواع سرویس‌ها و محصولات بیشتر می‌شود. مسیر آتی تمام شرکت‌ها به استفاده از زیرساخت‌های رایانش ابری عمومی یا خصوصی (Public, Private) ختم می‌شود. این فناوری جایگزین دیتاسنترهای اختصاصی یا اتاق‌های سروری می‌شود که علاوه بر هزینه‌های بالای ایجاد و نگهداری، سطح اطمینان‌پذیری کافی را برای نگهداری داده‌های حیاتی سازمان‌ها فراهم نمی‌کنند. شرکت ابرآمد در سال ۱۳۹۸ با سرمایه‌گذاری شرکت همکاران سیستم و با همراهی تیمی متخصص و حرفه‌ای با هدف ارائه سرویس های IaaS و PaaS تاسیس شد. ابرآمد در حال حاضر با ارائه و پشتیبانی بیش از ۳۵۰۰ ماشین مجازی فعال، آسودگی خیال و اعتماد را برای هر نوع کسب‌وکاری فراهم کرده است.

ماموریت و مزیت رقابتی ما

ماموریت شرکت ابرآمد عرضه سرویس‌های امن و پایدار زیرساختی ابری (IaaS و PaaS) به کسب و کارهای بزرگ و متوسط و ارائه‌دهندگان خدمات SaaS است. ما با بهره‌مندی از پورتفولیوی محصولات و خدمات نوآورانه و فناوری‌ها و سخت‌افزارهای به‌روز آزموده شده، آسودگی خیال و اعتماد را برای مشتریان خود فراهم می‌کنیم تا به اولین انتخاب آن‌ها به عنوان شریک زیرساخت‌های فناوری اطلاعات تبدیل شویم. با دریافت خدمات زیرساختی ابری مدیریت شده ابرآمد به سادگی و با اطمینان می توانید مدیریت زیرساخت های خود را به ابرآمد سپرده و با صرفه جویی در زمان و هزینه زیرساخت‌هایی پایدار را در اختیار داشته باشید.

ارزش های ما برای ایجاد فضایی مطلوب

مشتری بسیار مهم است

ما در تعاملی مشترک و دوجانبه، نیاز مشتریان را بررسی کرده و از خلق ارزش برای آن‌ها مطمئن می‌شویم و همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین راهکارها را در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین سطح کیفی به مشتریان ارائه کنیم.

اعتماد بدست آوردنی است

ما با حرکت بر لبه فناوری، کارآمدترین سخت افزارها و نرم افزارهای آزموده شده در جهان را شناسایی، تولید و یا بومی‌سازی می‌کنیم و با تاکید بر پیاده سازی بالاترین استانداردها، با کیفیت ترین محصولات و خدمات را خلق می کنیم.

موفقیت و کسب دستاوردهای موثر با همراهی تیمی با‌انگیزه و پرتلاش خلق می‌شود

ما تیمی از بهترین ها را گرد هم می‌آوریم و تلاش می‎‌کنیم با توجه به نیازهای آن‌ها، اصول و ارزش‌های شرکت، احترام متقابل، ایجاد محیطی صمیمی، صریح و خالصانه، فضایی شاد و ثمربخش را فراهم کنیم تا خالق موفقیت‌های مستمر باشیم. ما اعتقاد داریم که دستاورهای ارزشمند و نتایج گرانبها جز در سایه کار تیمی، تلاش فراوان، سخت کوشی و همراهی همه اعضای تیم، میسر نمی‌شوند.

خلاقیت در کنار یادگیری ، کنجکاوی و پذیرش آفریده می‌شود

ما یاد دادن و یاد گرفتن را به عنوان بخشی جدانشدنی از فرهنگ خود می‌دانیم. همواره وضع موجود را به چالش می‌کشیم و به طور مستمر فرآیندهای سازمانی را بهبود می‌بخشیم. پیشنهادهای خود را کاملاً شفاف بیان کرده و برای بهبود عملکرد خود و همکاران‌مان تلاش می‌کنیم. با آغوشی باز پذیرای انتقادات هستیم و همواره با مشورت گرفتن از دیگران خود را ارتقاء می‌بخشیم و هر روز تلاش می کنیم تا در حل مسائل ساده و پیچیده، کوچک و بزرگ، خلاقانه عمل کنیم.