ابرآمد

درباره ابرآمد

ابرآمد با ارائه سرویس‌های متنوع ابری به کسب و کارها کمک می کند تا با سرعت و امنیت بهتری از مزایای رایانش ابری در جهت توسعه کسب و کار خود استفاده کنند. همچنین ابرآمد با ارائه خدمات مدیریت شده فناوری اطلاعات بر بستر ابر به کسب و کارها امکان می دهد تا بر فعالیت‌های کلیدی خود تمرکز کنند و با کارایی و اثربخشی بیشتری عملیات خود را مدیریت کنند. ابرآمد با تکیه بر توانمندی و سرمایه‌گذاری شرکت‌های همکاران سیستم و افزار پرداز رمیس و با دسترسی به توانمندی و تجربه بالای این دو شرکت در حوزه ارائه راهکارهای نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری، به دنبال ارتقای سطح سرویس‌های ابری، متناسب با امکانات زیرساختی و نیازمندی‌های کسب‌وکارهای موجود در ایران است. ازعوامل کلیدی موفقیت ابرآمد ‌می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قوت طراحی و تولید محصول بر اساس کشف نیازمندی­‌های بازار

راهکارهای حوزه ابری تنوع و گستردگی زیادی دارند. موضوع مهمی که برای شرکت‌­های ارائه‌­دهنده سرویس در این حوزه وجود دارد ،تصمیم­‌گیری در خصوص انتخاب بهترین سرویس­‌هایی است که ارزش افزوده واقعی برای مشتریان ایجاد می­کند. به عبارت بهتر، مهم‌ترین نقطه برای ایجاد مزیت رقابتی در این کسب‌­و­کارها، ایجاد تمایز محصولی است. شناسایی عمیق و دقیق نیاز مشتریان، تسلط بر راهکارهای قابل ارائه و توانمندی یکپارچه‌­سازی سرویس‌­های مختلف و باندلینگ از مهم‌ترین عوامل کلیدی موفقیت این کسب و کار به شما می‌­رود.

تشکیل و نگهداشت تیم متخصص و اثربخش

با توجه به تاثیر استفاده اثربخش از تکنولوژی روز بر این کسب­‌وکارها، یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت یک کسب‌­وکار ابری، میزان توانمندی آن کسب ­وکار در جذب تخصص­‌های مورد نیاز است. باتوجه به حساسیت بالایی که در رابطه با سرویس‌­های ابری در بازار وجود دارد، ابرآمد تلاش کرده است که تیمی از بهترین متخصصین را تجهیز کند و برنامه­‌های مناسبی را برای نگهداشت و توسعه تیمش نیز در نظر گرفته است.

در اختیار داشتن یک زیرساخت سخت­‌افزاری قابل اتکا، امن و قابل ارتقا

بخش مهمی از ارائه سرویس‌­های با کیفیت در این کسب­ وکار به میزان قابل اتکا بودن زیرساخت­‌هایی است که سرویس‌­ها روی آن­ها قرار دارند. ابرآمد باتوجه به زیرساخت­‌هایی که برای ارائه سرویس‌­های خود در نظر گرفته است، بستری امن برای مشتریان خود مهیا کرده است تا آن­ها با خیال راحت بتوانند بر موضوعات اصلی کسب ­وکارشان متمرکز شوند و موضوعات فن­اوری اطلاعاتشان را به ابرآمد بسپارند.