ابرآمد

با سرویس‌های ابرآمد آشنا شوید!

ابرآمد با ارائه سرویس‌های ابری کارآمد این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا علاوه بر بهره‌­مندی از زیرساختی حرفه‌­ای بتوانید با دسترسی به فناوری‌های رایانش ابری روز دنیا باعث رشد هر چه بیشتر کسب وکار خود باشید. اطلاعات کامل هر یک از این محصولات را می­‌توانید در صفحات مربوط به آن­ها مطالعه کنید و یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما برای مشاوره رایگان متناسب با نیازهای کسب‌وکارتان با شما تماس بگیرند.

سرور راهکاران

سرویس سرور راهکاران ابرآمد شامل خدمات پردازشی، زیرساخت شبکه، سرویس‌های ذخیره‌سازی، امنیت و پشتیبانی است که توسط ابرآمد ایجاد و نگهداری می‌شود تا مشتریان راهکاران با کمترین چالش و دغدغه، بر کسب‌وکار خود متمرکز شوند و دیگر نگران تجهیزات سخت‌افزاری راهکاران نباشند.

سرویس های ابرآمد
سرویس ابری

ماشین مجازی

همان‌طور که از نام این سرویس مشخص است، ماشین مجازی مدیریت‌شده سرویسی تحت مدیریت ابرآمد است و در میزبانی آن تمامی وظایف مربوط به ایجاد و نگهداری سرور شامل به‌روزرسانی سیستم‌عامل، نصب نرم‌افزار، پشتیبان‌گیری، امنیت و موارد دیگر بر عهده ابرآمد خواهد بود.

دسکتاپ ابری (DaaS)

با استفاده از دسکتاپ ابری ابرآمد کاربران می‌توانند با در اختیار داشتن این سرویس همیشه و هرجا، با هر وسیله‌ای که در اختیار دارند (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ) صرفا از طریق اینترنت به نرم‌افزارها و دسکتاپ خود دسترسی داشته باشند، امنیت داده‌ها را افزایش داده و تنها به اندازه نیازشان هزینه کنند.

سرویس‌ های ابری

فضای ذخیره‌سازی ابری

ذخیره‌سازی ابری ابرآمد فضایی امن برای ذخیره داده‌هایی از قبیل نسخه‌های پشتیبان‌گیری و انواع فایل‌ها بر بستر اینترنت فراهم می‌کند. کسب‌وکارها می‌توانند با استفاده از این امکان داده‌های خود را در برابر حوادث مختلف محافظت نمایند.

سرویس WAF

WAF راه‌حلی مطمئن برای محافظت از سایت، API و سرویس‌های منتشر‌شده بر روی اینترنت در برابر انواع حملات سایبری است. با استفاده از WAF می‌توانید امنیت تحت وب خود را به‌طور قابل‌ توجهی افزایش داده و از هزینه‌های سنگین تامین و نگهداری زیرساخت‌های امنیتی بکاهید.

سرویس پشتیبان گیری

پشتیبان‌گیری (Backup)

سرویس پشتیبان‌گیری ابرآمد به شما کمک می‌کند تا به صورت دوره‌ای نسخه‌ای از داده‌های مهم و حساس خود را در فضایی امن ذخیره کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی به ارزشمندترین سرمایه کسب‌وکار خود دسترسی داشته باشید.