ابرآمد

داستان‌‌‌های ابرآمد و موفقیت مشتریان

در این بخش تلاش کردیم ارزش‌های ایجاد‌شده در کسب‌و‌کار‌های مشتریانمان را با شما به‌ اشتراک بگذاریم تا شما هم از مزایا و ارزش‌های ایجاد شده مطلع شوید و در صورت نیاز از سرویس‌های ابرآمد برای افزایش بهره وری در کسب‌و‌کارتان استفاده کنید. ما با خلق ارزش هر یک از مشتریان، خود را شریک تجاری آن‌ها می‌دانیم و از افزایش چابکی در سازمان مشتریانمان خوشحال هستیم.

داستان‌های موفقیت

 بهران

 بهران

عدم نیاز به مراقبت و پشتیبانی شبانه‌روزی از تمامی سرورها و نرم‌افزارهای مالی و اداری و تجهیز تیم متخصص، مقیاس‌پذیری سرویس ابرآمد با حجم اطلاعات رو به ‌رشد شرکت بازرگانی بهران مهم‌ترین ارزش‌‎های خلق شده برای شرکت بازرگانی بهران بوده است.

شرکت خدمات مشاوره و فراگیری پریکن

شرکت خدمات مشاوره و فراگیری پریکن

شرکت خدمات مشاوره و فراگیری پریکن از سال 1993 آموزش و مشاوره در زمینه ایمنی صنایع غذایی را در کشور هلند که نقش مؤثری در توسعه و گسترش ایمنی صنایع غذایی در اتحادیه اروپا داشت، آغاز کرد. این شرکت از طریق شعب بین‌المللی خود با سازمان‌های دولتی و خصوصی کشورهایی نظیر بلژیک، سیرالئون، اندونزی، مصر، لتونی و تانزانیا در زمینه آموزش و استقرار قوانین و استاندارهای مختلف همکاری می‌کند و هدف آن بهبود کیفیت صنایع غذایی برای جامعه‌ای سالم‌تر است.

سامانه پیشرفته زرین

سامانه پیشرفته زرین

شرکت تحقیقاتی سامانه‌های پیشرفته زرین در حوزه فناوریهای نوین در رشته های مختلف از جمله الکترواپتیک، اپتومکانیک، لیزر، نرم افزار و سخت افزار فعالیت می‌کند. این شرکت با هدف بومی سازی فناوری و خدمات نمایش لیزری و ویدیویی، مطابق با فرهنگ ایرانی در سال ۱۳۷۷، شاخه مستقلی را برای ارایه خدمات حرفه‌ای نمایش لیزری و صوتی و تصویری تشکیل داد و سیستم نمایش لیزری را برای اولین بار به جامعه ایرانی معرفی کرد.

دلینو

دلینو

درباره دلینو دلینو، به‌عنوان یک استارت‌آپ سفارش آنلاین غذا در سال 1395 و بر اساس طرح کسب‌وکار 4 نفر جوانِ متخصص در مهندسی کامپیوتر و علاقه‌مند به ارائه راهکارهای خلاقانه، متولد شد. دلینو اولین مجموعه در کشور بود که فرایند ثبت تا ارسال سفارش غذا را به‌صورت کاملاً مکانیزه و سیستمی پیاده‌سازی نمود. گسترده‌تر شدن

نامی‌نو

نامی‌نو

با تحت وب شدن دسترسی کاربران، تیم IT نامی‌نو توانست بر موضوعات مهم‌تری از کسب‌وکار متمرکز شود. پشتیبانی شبانه‌روزی و در دسترس ابرآمد نیز مسیر را هموارتر کرد و منجر به برطرف شدن بسیاری از مشکلات و دغدغه‌های نامی‌نو شد.

نساجی آفرین اردکان

نساجی آفرین اردکان

شرکت نساجی آفرین اردکان  جزو پیش‌گامان صنعت نساجی است که با تولید سالانه 2.500.000 مترمربع پارچه پرده‌ای و حدود 750 تن تکمیل پارچه تاری پودی پاسخ‌گوی بخش زیادی از تقاضای مشتریان در سراسر کشور است. هم اکنون این شرکت با بیش از 15 سال فعالیت و با داشتن مرکز توزیع در اکثر استان‌های کشور و نیز داشتن بیش از 200 پرسنل و 1200 سهام‌دار، به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پارچه پرده‌ای در صنعت  نساجی تبدیل شده است.

هایلند بیوتی

هایلند بیوتی

پایداری سرویس‌های IT، ایجاد امنیت در حفظ و نگهداری داده‌ها، بهره‌گیری از یک سرور مجازی قوی و مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا، کاهش هزینه‌ها برای تجهیز و نگهداری سرور، کاهش هزینه‌های جانبی پشتیبانی و نگهداری مناسب و حرفه‌ای از اطلاعات توسط تیم فنی و متخصص ابرآمد، مهمترین ارزش های خلق شده برای فروشگاه هایلند بیوتی بود.

گروه صنعتی ناب استیل

گروه صنعتی ناب استیل

سرمایه‌گذاری اولیه برای احداث و تجهیز مرکز داده کاهش یافت، سرعت دستیابی به سرویس و دسترس‌‌پذیری نرم‌‌افزارهای سازمانی به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرد، دغدغه‌های پشتیبانی سرویس برطرف شد و ارتباطات امن برای توسعه فرآیندهای کاری ایجاد شده است.

فناوران اطلاعات خبره

فناوران اطلاعات خبره

شرکت فناوران اطلاعات خبره (فناوران) در سال ۱۳۸۲ به همت جمعی از متخصصان فناوری اطلاعات، باهدف تولید راهکارهای نرم‌افزاری جامع و یکپارچه بیمه‌گری (Core Insurance) متناسب با نیازهای صنعت بیمه ایران و با بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری‌های نرم‌افزاری تأسیس شد.

پارس آمپول

پارس آمپول

سرمایه‌گذاری اولیه برای احداث، تجهیز و نگهداری از سرورها کاهش یافت و بستر مناسب فن آوری اطلاعات مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا ایجاد شده است. همچنین افزایش امنیت اطلاعات، صرفه‌جویی در مصرف برق و افزایش قابل‌توجه سرعت ذخیره‌سازی و دستیابی به اطلاعات از دیگر ارزش‌های خلق شده در کسب‌وکار پارس آمپول بوده است.

هایپر تایر (شرکت چیکانیک تجارت)

هایپر تایر (شرکت چیکانیک تجارت)

“یک وب‌سایت، همانند فروشگاهی 24 ساعته است که هیچ‌گاه خاموشی ندارد و روشن بودن چراغ آن امری بسیار حیاتی  است. از نظر ما زیرساخت یک وب‌سایت، یکی از مهم‌ترین موضوعات وب سایت است.توصیه ما به سایر همکاران این است که در انتخاب تیمی که این زیرساخت را برایشان فراهم می‌کند بسیار حساس و موشکافانه عمل کنند.”

آوای اطلاعات آریا

آوای اطلاعات آریا

شرکت آوای اطلاعات آریا یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ آریا است. این هلدینگ از شرکت‌های دمیس، هوشمند تصمیم آریا، آوای اطلاعات آریا، محاسب سلامت سپاهان و فهیم ارقام ویرا تشکیل شده که در زمینه طراحی و پیاده‌سازی راهکار‌های جامع بیمه‌های تجاری، راهکارهای سلامت الکترونیک و پرونده سلامت، سامانه‌های پردازشگر اسناد پزشکی و درمان بیمه تکمیلی، طراحی و توسعه نرم‌افزار‌های سفارش مشتری، طراحی و توسعه سامانه‌های مبتنی بر هوش ماشین، مناسب‌سازی و استقرار سامانه‌های برنامه‌ریزی منابع انسانی و طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایل فعال هستند.