ابرآمد

داستان‌‌‌های ابرآمد و موفقیت مشتریان

در این بخش تلاش کردیم ارزش‌های ایجاد‌شده در کسب‌و‌کار‌های مشتریانمان را با شما به‌ اشتراک بگذاریم تا شما هم از مزایا و ارزش‌های ایجاد شده مطلع شوید و در صورت نیاز از سرویس‌های ابرآمد برای افزایش بهره وری در کسب‌و‌کارتان استفاده کنید. ما با خلق ارزش هر یک از مشتریان، خود را شریک تجاری آن‌ها می‌دانیم و از افزایش چابکی در سازمان مشتریانمان خوشحال هستیم.

داستان‌های موفقیت

بهران

 بهران

پشتیبانی شبانه‌روزی از تمامی سرورها، تجهیز تیم متخصص، مقیاس‌پذیری سرویس ابرآمد با حجم اطلاعات رو به ‌رشد شرکت بازرگانی بهران مهم‌ترین ارزش‌ ‎های خلق شده برای این شرکت بوده است.

پریکن

مشاوره و فراگیری پریکن

آقای کاظمی (مدیر IT پریکن):
«در طی دو سال استفاده از خدمات شرکت ابرآمد، تاکنون هیچ‌گونه مشکلی در دسترسی‌ها نداشتیم و پشتیبانی نیز در اسرع‌ وقت و به‌ صورت کامل صورت می‌گیرد.»

سامانه پیشرفته زرین

سامانه پیشرفته زرین

راهکار ارائه شده از سوی شرکت ابرآمد ابتکار کارآمدی برای شرکت‌هاست تا بتوانند با هزینه‌ای منطقی به امکانات یک ساختار امن و حرفه‌ای دسترسی پیدا نموده و از مزایای آن در کسب‌وکار خود استفاده کنند.

دلینو delino

دلینو

تا قبل از استفاده از ابرآمد، دلینو به یک تیم یا گروه متخصص شبکه و IT نیاز داشت تا به‌ جای بررسی موضوعات مهم، بر تأمین امنیت و به‌روزرسانی مداوم مخصوصاً در ساعات پرترافیک سایت، تمرکز کنند.

نامی نو مشتری ابرآمد

نامی نو

با تحت وب شدن دسترسی کاربران، تیم IT نامی‌نو توانست بر موضوعات مهم‌تری از کسب‌وکار متمرکز شود. پشتیبانی شبانه‌روزی و در دسترس ابرآمد نیز مسیر را هموارتر کرد.

نساجی اردکان

نساجی آفرین اردکان

آقای امیر حمزه موسوی مدیر شرکت نساجی آفرین اردکان: «با استفاده از زیرساخت ابری ابرآمد، کنترل و نظارت کامل فرایندها فراهم شده است و دسترسی به اطلاعات درست، دقیق و در لحظه انجام می‌شود.»

هایلند بیوتی

هایلند بیوتی

آقای شایارضا شمس‌زاده (مدیر عامل فروشگاه هایلند بیوتی): تعاملات سازنده و ارتباطات نزدیک با کارشناسان فروش و پشتیبانی ابرآمد منجر به بهبود کیفیت خدمات این شرکت گردیده است.

استیل ناب

گروه صنعتی ناب استیل

آقای دانیالی (معاونت اجرایی ناب استیل): پشتیبانی خوب در کنار مشاوره‌های راهبردی باعث عمیق‌تر شدن همکاری دو شرکت شده تا ما با خیالی آسوده روی فعالیت‌های اصلی‌مان تمرکز کنیم.

فناوران اطلاعات خبره

فناوران اطلاعات خبره

آقای معینی (مدیر IT فناوران اطلاعات خبره):
«انتخاب ابرآمد به‌عنوان ارائه‌دهنده سرورهای ابری پایدار، نیازهای شرکت فناوران را برطرف کرده است.»

پارس آمپول

پارس آمپول

آقای کریم‌زاده (مدیر مالی پارس آمپول): برای ایجاد بسترهای IT و به‌منظور سازگاری سیستم‌ها با امکانات شرکت؛ نیاز به استفاده از سرویس‌های رایانش ابری همانند سرویس‌های ابرآمد داشتیم.

هایپر تایر

هایپر تایر (شرکت چیکانیک تجارت)

آقای تهرانی (مدیر مارکتینگ هایپر تایر): زیرساخت وب‌سایت، یکی از موضوعات مهم است. ما به همکاران توصیه می‌کنیم در انتخاب تیمی که این زیرساخت را برایشان فراهم می‌کند حساس و موشکافانه عمل کنند.

آوای اطلاعات آریا

آوای اطلاعات آریا

آقای ستاری (مدیر IT آوای اطلاعات آریا): تعامل خوبی با کارشناسان فنی ابرآمد داریم. وجود درک متقابل از نظرات یکدیگر، موجب شده سرعت و کیفیت پیشبرد کارها بهبود قابل‌ توجهی پیدا کند.