ابرآمد

دانش‌افزایی با پادکست‌های ابری‌تاک

با‌توجه به دغدغه‌ متخصصان فناوری اطلاعات به آگاهی از دانش‌های به‌روز خصوصا در زمینه رایانش ابری از سال ۱۴۰۰ شروع به تولید پادکست‌ در زمینه‌های متنوع در حوزه IT کردیم. ما در تلاشیم با تولید و انتشار پادکست‌های ابری تاک، دانش کاربران را در سطوح مختلف ارتقا دهیم.

جدید‌ترین پادکست ها

دسکتاپ مجازی

ابری تاک قسمت 17

در این قسمت می‌شنوید: در این قسمت از پادکست ابری تاک در مورد ساختار فنی دسکتاپ مجازی ابری (DaaS) صحبت می‌کنیم و در ادامه مزایاومعایب این سرویس را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ابری تاک قسمت 16

در این قسمت می‌شنوید: دسکتاپ مجازی ابری یا همان Desktop as a Service (DaaS) چیست و چه مزایایی دارد؟ این سرویس برای چه افراد یا سازمان‌هایی مناسب است و چگونه به رفع محدودیت‌ها و حل مشکلاتمان کمک می‌کند.

ابری تاک قسمت 15

هر سازمانی برای رونق دادن به خدمتی که ارائه میدهد یا محصولی که به فروش میرساند، اهداف و استراتژی هایی دارد که همان اهداف تجاری اش هستند. از میان میلیون‌ها سازمان که تجارت میکنند، تنها تعداد معدودی به موفقیت می‌رسند.

ابری تاک قسمت 14

شاید یک دهه قبل استفاده از اینترنت اینقدر حیاتی و مهم نبود اما این روزها دسترسی به اینترنت یکی از الزامات هر کسب و کاری هست و یکی از دغدغه کسب و کارها اینه که از چه سرویس اینترنتی استفاده کنیم که هم پایدار باشد هم کیفیت خوبی داشته باشد.

همه پادکست ها