ابرآمد

اخبار ابرآمد

رویداد “یک روز ابرآمدی” برگزار شد

رویداد “یک روز ابرآمدی” برگزار شد

شرکت ابرآمد در رویدادی که در روز سه شنبه 14 بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار شد، سرویس «رایانش ابر آمدی تام» خود را معرفی کرد. در رویداد مذکور، فرید فولادی مدیرعامل همکاران سیستم، علی الیاسی مدیرعامل ابرآمد و پوریا استکی مدیر توسعه کسب و کار ابرآمد به سخنرانی پرداختند

عرضه‌ی راهکار نرم‌افزاری ویژه‌ی موسسات نیکوکاری با همکاری موسسه حامیان نواندیش افرا

واره

ابرآمد وشرکت‌های همکاران سیستم، سپیدار و سرونو (SarvCRM) درنتیجه همکاری نزدیک با موسسه حامیان نواندیش افرا؛ راهکار نرم‌افزاری ویژه‌ی موسسات نیکوکاری ارائه می‌کنند.عرضه‌ی این راهکار که با نام «واره» به موسسات نیکوکاری ارائه می‌شود.

پادکست زوم با علی الیاسی

پادکست زوم

علی الیاسی، مدیر عامل شرکت ابرآمد در رابطه با کسب و کارهای استارت آپی و ابری، خدمات ابرآمد، آینده و اندازه بازار رایانش ابری در ایران و پتانسیل های موجود در این حوزه مصاحبه ای با شهرام شریف و رامین فتوت داشته است.

مسابقه خاطره با جایزه

مسابقه خاطره با جایزه

ابرآمد به مناسبت روز جهانی اینترنت با برگزاری مسابقه ای با عنوان خاطره با جایزه ، جوایزی اهدا کرد. در این مسابقه از مخاطبین خواسته شد ، جالب ترین خاطره ی خود را از استفاده اینترنت در کامنت بنویسند و پس از یک هفته از بین کامنت ها قرعه کشی انجام شد و به 3 نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

وب­سایت جدید ابرآمد رونمایی شد

وبسایت ابرآمد

باگذشت بیش از 6 ماه از ارائه خدمات به مشتریان و مطالعه و شناخت از بازار، بر آن شدیم تا بر اساس نیازهای بازار، تغییراتی را در وب­سایت ابرآمد ایجاد کنیم تا بازدیدکنندگان از وب­سایت بتوانند به نفع موثرتری از محتواهای درج شده در وب­سایت استفاده کنند.

مصاحبه تکراسا با ابرآمد

مصاحبه تکراسا با ابرآمد

در گفت‌و‌گوی تکراسا با ابرآمد علاوه بر مطالعه داستان شکل گیری ابرآمد و آشنایی با انواع سرویس ها، به نحوه رفع مشکلات کسب و کارها توسط سرویس های ابری پرداخته شده است

وبینار دیتاسنتر مجازی، ساده، کم هزینه و کارآمد

وبینار دیتاسنتر مجازی، ساده، کم هزینه و کارآمد

همکاران سیستم و ابرآمد برگزار می کنند: وبینار دیتاسنتر مجازی، ساده، کم هزینه و کارآمد⁣⁣
⁣⁣
مهمترین سرفصل های این وبینار عبارتند از:⁣⁣
بررسی هزینه های پیدا و پنهان پیاده ،سازی زیرساخت های فناوری اطلاعات⁣⁣
، مقایسه کارایی روش های مختلف⁣⁣
، چالش امنیت فناوری اطلاعات⁣⁣
، معرفی سرویس های ابری⁣⁣
، چالش های مهاجرت به ابر⁣⁣

SarvCRM ابرآمد را به‌عنوان تامین‌کننده خدمات زیرساخت ابری خود انتخاب کرد

SarvCRM ابرآمد را به‌عنوان تامین‌کننده خدمات زیرساخت ابری خود انتخاب کرد

سرو نو به عنوان یکی از نرم افزارهای پیشرو در ارائه خدمات مدیریت ارتباط با مشتری در ایران بخش اعظم زیر ساخت های خود را به دلیل سرعت و قابلیت اعتماد بالاتر و دسترسی به مجموعه کاملی از خدمات ابری به ابرآمد منتقل کرد.