ابرآمد

اشجع باتری

آقای محمد خدایی، مدیر واحد سیستم‌ها و روش‌ها:

«از زمان استفاده از خدمات ابرآمد، با افزایش قابل ملاحظه سرعت لود فرم‌ها و انجام محاسبات، فرآیندهای سیستمی در زمان بسیار کمتری انجام می‌شود و این موضوع باعث ایجاد حس خوب و رضایتمندی در کاربران و همچنین بهبود عملکرد آنها در استفاده از راهکاران شده است.»

درباره اشجع باتری

درباره اشجع باتری

شرکت اشجع باتری با بیش از 20 سال فعالیت جزو پیشگامان صنعت تولید و فروش باتری خودرویی و صنعتی است که با تولید سالانه بیش از یک میلیون دستگاه باتری خودرویی و 500 هزار دستگاه باتری صنعتی پاسخگوی هزاران مشتری در سراسر کشور است. شرکت اشجع باتری جزو شرکت‌های انگشت‌شماری در کشور است که کل چرخه فرآیند تولید باتری را دارد.

برخورداری از مراکز خدمات پس از فروش در تمامی استان‌ها، سه مرکز توزیع مویرگی در تهران، اردبیل و رشت و همچنین سیستم فروش بنکداری در سراسر شرکت و بیش از یک هزار کارمند، این شرکت را به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده باتری خودرویی و صنعتی تبدیل کرده است. این شرکت در سال 1401 به عنوان واحد صنعتی نمونه کشور انتخاب شده و در سال 1402 موفق به کسب جایزه ملی کیفیت شده است.

اکو باتری

چالش‌های پیش از به‌کارگیری ابرآمد

علیرغم بهره‌مندی از سرورهای به‌روز و زیرساخت مناسب بنا به دلایل زیر در مقاطع زمانی مختلف، نرم‌افزار با کندی قابل ملاحظه‌ای همراه بود و این موضوع مشکلات بسیار زیادی را برای همکاران و کسب‌وکار ایجاد کرده بود:

  • افزایش ناگهانی کاربران (بیش از 200 کاربر)
  • توسعه نرم‌افزار راهکاران در تمامی حوزه‌های فعالیت سازمان
  • افزایش عملیات محاسباتی و گزارشی

همچنین خطر آلوده شدن سرور به انواع باج‌افزار‌ها و خطر از بین رفتن اطلاعات پشتیبان همواره به عنوان ریسک بسیار جدی وجود داشت و به یکی از دغدغه‌های اساسی واحد انفورماتیک تبدیل شده بود.

دستاوردهای اشجع باتری پس از سرویس‌های ابرآمد

استفاده از سرویس سرور راهکاران ابرآمد مشکل کندی راهکاران را به نحو مطلوبی حل کرد.

همچنین با سرویس‌های امنیتی ابرآمد از جمله سرویس WAF مدیریت‌شده و سرویس‌های پشتیبان‌گیری مطمئن این شرکت، دغدغه و نگرانی باج‌افزارها و خطر از دست رفتن اطلاعات به کلی مرتفع شد.

از سوی دیگر، استفاده از زیرساخت مدیریت‌شده ابرآمد باعث ایجاد چابکی در راستای توسعه برنامه‌ها و اهداف کسب‌وکاری شرکت شده است.           

سایر داستان‌های موفقیت

بهران

 بهران

پشتیبانی شبانه‌روزی از تمامی سرورها، تجهیز تیم متخصص، مقیاس‌پذیری سرویس ابرآمد با حجم اطلاعات رو به ‌رشد شرکت بازرگانی بهران مهم‌ترین ارزش‌ ‎های خلق شده برای این شرکت بوده است.

نامی نو مشتری ابرآمد

نامی نو

با تحت وب شدن دسترسی کاربران، تیم IT نامی‌نو توانست بر موضوعات مهم‌تری از کسب‌وکار متمرکز شود. پشتیبانی شبانه‌روزی و در دسترس ابرآمد نیز مسیر را هموارتر کرد.

هایلند بیوتی

هایلند بیوتی

آقای شایارضا شمس‌زاده (مدیر عامل فروشگاه هایلند بیوتی): تعاملات سازنده و ارتباطات نزدیک با کارشناسان فروش و پشتیبانی ابرآمد منجر به بهبود کیفیت خدمات این شرکت گردیده است.

پارس آمپول

پارس آمپول

آقای کریم‌زاده (مدیر مالی پارس آمپول): برای ایجاد بسترهای IT و به‌منظور سازگاری سیستم‌ها با امکانات شرکت؛ نیاز به استفاده از سرویس‌های رایانش ابری همانند سرویس‌های ابرآمد داشتیم.