ابرآمد

روغن نباتی گلناز

مهران گلشن مقدم، مدیر مالی شرکت روغن نباتی گلناز:

“مهم‌ترین دستاوردی که ابرآمد برای ما داشت، آسودگی خیال و رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های بی‌شمار مدیران شرکت بوده است. از مدیران و پرسنل متعهد و متخصص آن مجموعه تشکر و قدردانی نموده و آرزوی موفقیت روزافزون را از خداوند متعال برای ایشان خواهانیم.”

روغن نباتی گلناز

درباره روغن نباتی گلناز

شرکت روغن‌ نباتی گلناز با هدف تصفیه و بسته‌بندی انواع روغن‌ نباتی به‌ عنوان هشتمین واحد تولیدکننده این محصول در کشور، در ١٣۶٠ تأسیس شد و فعالیت تولیدی خود را از ١٣۶٨ با بهره‌برداری کارخانه در شهر کرمان با ظرفیت تولید روزانه یک‌صد تن آغاز نمود و در حال حاضر و بعد از بیش از سه دهه تلاش، توانسته است ظرفیت تولید خود را روزانه به بیش از یک هزار تن انواع روغن‌نباتی‌های جامد، مایع و مارگارین مخصوص خانوار و مصارف تولیدی و صنعتی افزایش دهد و جزو بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده این محصول در کشور به شمار می‌آید.

تولیدات این شرکت دارای استاندارد ایران و مجموعه استانداردهای ایزو است و طی دوران فعالیت خود موفق به کسب رتبه و جوایز ارزشمند داخلی و خارجی همچون محیط‌ زیست، صنعت سبز، حقوق مصرف‌کنندگان و سایر موارد گردیده است.

چالش‌های فناوری اطلاعات در شرکت روغن‌ نباتی گلناز

شرکت روغن‌نباتی گلناز تا ١٣٩١ از نرم‌افزارهای متفرقه جهت انجام امور مالی و بازرگانی خود استفاده می­‌کرد. با گذشت زمان و با توجه‌ به پیشرفت کار و افزایش حجم اطلاعات و همچنین نیاز به بارگذاری مستقیم اطلاعات تولید و توزیع در سامانه‌های مختلف تحت نظارت سازمان‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط و عدم پاسخگویی نرم‌افزار مورد استفاده، سیستم نرم‌افزاری خود را تعویض کرد و سیستم‌های نرم‌افزار مالی، بازرگانی و تولیدی همکاران سیستم که پاسخگوی حجم اطلاعات و رفع نیازهای شرکت بود، انتخاب شده و از ابتدای ١٣٩٢ در زمره مشتریان این مجموعه قرار گرفت و از ١۴٠٠ نیز از سیستم همکاران به راهکاران مهاجرت کرد.

بعد از مهاجرت به راهکاران، نیاز به ارتقای سخت‌افزار و زیر ساخت امنیتی قوی احساس می‌شد که هزینه‌های سنگین تهیه و ارتقای زیرساخت و همچنین نیروی پرسنلی متخصص جهت پشتیبانی سرور، این امر را سخت نمود اما با توجه به وجود زیرساخت ابرآمد، این شرکت از ابتدای آذرماه ١۴٠١، مجموعه نرم‌افزار راهکاران خود را به سرورهای ابرآمد منتقل کرد.

دستاوردهای روغن گلناز پس از استفاده از سرویس‌های ابرآمد

استفاده از سرور راهکاران و سرور مدیریت شده ابرآمد، مزیت‌های بسیار زیادی برای شرکت روغن‌نباتی گلناز به همراه داشت که تعدادی از این موارد عبارت‌اند از:

  • بهره‌مندی ٢۴ ساعته و بدون وقفه از خدمات ابرآمد
  • دانش، تجربه، تخصص و تعهد کاری تیم ابر آمد
  • سرعت عمل و اطلاع‌رسانی به‌موقع از میزان ظرفیت و حافظه سرور واگذاری و جلوگیری از قطع احتمالی
  • سهولت دسترسی در هر لحظه و از هر مکان به اطلاعات نرم‌افزاری مورداستفاده همکاران سیستم
  • ایجاد بستر مناسب فناوری اطلاعاتی مطابق با تکنولوژی روز دنیا
  • افزایش امنیت اطلاعات و سرویس‌های امنیتی
  • کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری و بروز رسانی و ارتقای سرورهای شخصی

سایر داستان‌های موفقیت

بهران

 بهران

پشتیبانی شبانه‌روزی از تمامی سرورها، تجهیز تیم متخصص، مقیاس‌پذیری سرویس ابرآمد با حجم اطلاعات رو به ‌رشد شرکت بازرگانی بهران مهم‌ترین ارزش‌ ‎های خلق شده برای این شرکت بوده است.

نامی نو مشتری ابرآمد

نامی نو

با تحت وب شدن دسترسی کاربران، تیم IT نامی‌نو توانست بر موضوعات مهم‌تری از کسب‌وکار متمرکز شود. پشتیبانی شبانه‌روزی و در دسترس ابرآمد نیز مسیر را هموارتر کرد.

هایلند بیوتی

هایلند بیوتی

آقای شایارضا شمس‌زاده (مدیر عامل فروشگاه هایلند بیوتی): تعاملات سازنده و ارتباطات نزدیک با کارشناسان فروش و پشتیبانی ابرآمد منجر به بهبود کیفیت خدمات این شرکت گردیده است.

پارس آمپول

پارس آمپول

آقای کریم‌زاده (مدیر مالی پارس آمپول): برای ایجاد بسترهای IT و به‌منظور سازگاری سیستم‌ها با امکانات شرکت؛ نیاز به استفاده از سرویس‌های رایانش ابری همانند سرویس‌های ابرآمد داشتیم.