ابرآمد

تسکینو

آقای مصطفی علیزاده، مدیرعامل تسکینو:

«پایداری، کارایی بالا، خدمات پشتیبانی و امنیت مناسب سرویس‌های ابرآمد باعث شده ما و مشتریانمان بتوانیم بدون نگرانی بر روی توسعه و ارزش‌آفرینی در کسب‌وکارمان متمرکز شویم.»

تسکینو

درباره تسکینو

شرکت داده سامان گستر پردازش نوین سپهر با نام تجاری داده سامان سپهر، تولیدکننده نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی تیپ و نیز ارائه‌دهنده راهکارهای جامع نرم‌افزاری منطبق با نیاز مشتری است. برند تسکینو یکی از نرم‌افزارهای حوزه برنامه‌ریزی و مدیریت وظایف این شرکت است. تسکینو، اپلیکیشن برنامه‌ریزی و مدیریت وظایف است که در سه نسخه اندروید، iOS و وب‌ ارائه می­‌شود. داشتن برنامه‌ریزی هدفمند و هوشمندانه، مهم‌ترین اصل مدیریت وظایف و کارهای روزانه است.

این برند با هدف ارائه راهکارهای نوآورانه برای برنامه‌ریزی و مدیریت وظایف فعالیت خود را آغاز کرد و در ابتدا نسخه سازمانی برند تسکینو برای سازمان‌هایی با مقیاس بزرگ و متوسط ارائه شد. در ادامه نسخه اشتراکی اپلیکیشن تسکینو برای کسب‌وکارهای کوچک‌تر و استفاده شخصی کاربران علاقه‌مند به برنامه‌ریزی و مدیریت وظایف روزانه ارائه گردید.

اپلیکیشن تسکینو امکان برنامه‌ریزی، مدیریت وظایف و فعالیت‌ها، ثبت وظیفه و ارجاع به اعضای تیم، زمان‌بندی و تعیین یادآور را به راحتی و به صورت آنلاین فراهم می‌کند. همچنین پلتفرم سردچال، خدمت دیگری از این مجموعه است که برای معرفی کسب‌وکار، فروش کالا و زنجیره تامین در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

برنامه تسکینو

چالش‌های پیش از به‌کارگیری ابرآمد

مشتریان تسکینو و سردچال، کاربران پر سرویسی هستند. تسکینو در حال حاضر 30000 کاربر فعال دارد. پاسخگویی در لحظه به ایشان نیازمند بستری مناسب، پایدار، سریع و کاراست. قطعی­‌های ناگهانی حتی به مدت چند ثانیه علاوه بر ایجاد خسارت برای پلتفرم‌های تسکینو و سردچال، کسب‌وکار مشتریان را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

از طرف دیگر دسترسی‌ها و کانفیگ‌های روی پلتفرم دارای پیچیدگی‌های خاصی بود و نیاز به رعایت موارد امنیتی و پیاده‌سازی و راهنمایی توسط نیروهای متخصص داشت.

دستاوردهای استفاده از سرویس‌های ابرآمد

بهره‌مندی از ماشین مجازی مدیریت‌شده ابرآمد به‌ عنوان زیرساخت پلتفرم‌های تسکینو و سردچال باعث افزایش سرعت خدمت‌رسانی به مشتریان شد. از دیگر مزایای استفاده از سرورهای ابرآمد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهره‌­مندی از پایداری بالا و کارایی مناسب
  • استفاده از خدمات مدیریت‌شده و امکان افزایش منابع در لحظه
  • دسترسی 7/24 به پشتیبانی ابرآمد و بهره‌مندی از مشاوره تخصصی
  • رهایی از دغدغه‌های امنیتی و جلوگیری از نشر اطلاعات کاربران با استفاده از تجهیزات به‌روز امنیتی ابرآمد
  • تمرکز تیم مدیریتی بر توسعه کسب‌وکار و افزایش تعداد مشتریان

سایر داستان‌های موفقیت

بهران

 بهران

پشتیبانی شبانه‌روزی از تمامی سرورها، تجهیز تیم متخصص، مقیاس‌پذیری سرویس ابرآمد با حجم اطلاعات رو به ‌رشد شرکت بازرگانی بهران مهم‌ترین ارزش‌ ‎های خلق شده برای این شرکت بوده است.

نامی نو مشتری ابرآمد

نامی نو

با تحت وب شدن دسترسی کاربران، تیم IT نامی‌نو توانست بر موضوعات مهم‌تری از کسب‌وکار متمرکز شود. پشتیبانی شبانه‌روزی و در دسترس ابرآمد نیز مسیر را هموارتر کرد.

هایلند بیوتی

هایلند بیوتی

آقای شایارضا شمس‌زاده (مدیر عامل فروشگاه هایلند بیوتی): تعاملات سازنده و ارتباطات نزدیک با کارشناسان فروش و پشتیبانی ابرآمد منجر به بهبود کیفیت خدمات این شرکت گردیده است.

پارس آمپول

پارس آمپول

آقای کریم‌زاده (مدیر مالی پارس آمپول): برای ایجاد بسترهای IT و به‌منظور سازگاری سیستم‌ها با امکانات شرکت؛ نیاز به استفاده از سرویس‌های رایانش ابری همانند سرویس‌های ابرآمد داشتیم.