ابرآمد

زیرساخت راهکاران ابرآمد

یکی از موضوعات مورد توجه مدیران، اطمینان از متناسب بودن زیرساخت­‌ها با راهکارهای نرم‌افزاری است. ابرآمد باتوجه‌به شناخت و درک مناسبی که از محصولات و نیازهای مشتریان همکاران سیستم دارد و همچنین به‌واسطه همکاری نزدیک بین متخصصان این شرکت و کارشناسان فنی و استقرار همکاران سیستم زیرساخت ابری مناسبی را برای نرم‌افزارهای همکاران سیستم فراهم کرده است که مورد استقبال شرکت‌ها در هر اندازه‌ای قرار گرفته است.

زیرساخت راهکاران ابرآمد

ابرآمد چه مزیت‌هایی
برای کسب‌وکار شما به ارمغان می‌آورد؟

پشتیبانی24/7

با استفاده از زیرساخت ابرآمد از یک سرویس کاملا مدیریت شده بهره‌­مند خواهید شد که در آن مدیریت و مانیتورینگ زیرساخت شما، اعم از زیرساخت پردازشی، ذخیره‌سازی، امنیت و پشتیبانی توسط متخصصان ابرآمد انجام می‌شود.

مدیریت شده

استفاده از سرویس‌ها و محصولات ابرآمد مقرون به صرفه‌تر
از خرید، راه‌اندازی و نگهداری زیرساخت‌ها و تجهیزات مورد
نیاز آن‌ها توسط شماست. این مقرون به صرفگی علاوه بر
کاهش هزینه‌ها، موجب ایجاد تمرکز بیش‌تر شما بر توسعه
کسب‌وکارتان می‌شود.

بهره­‌مندی از سرویسی به‌روز و آزموده شده

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها در طراحی محصول زیرساخت ابرآمد، استفاده از برترین تکنولوژی‌ها (Best-of-breed) و Best Practice های روز دنیا در معماری زیرساخت آن است. ابرآمد علاوه بر حرکت بر لبه تکنولوژی­، برای راحتی خیال مشتریان خود، از فناوری­‌های آزموده شده استفاده می­‌کند.

امنیت داده‌ها

تیم امنیت ابرآمد با پایش دائمی رخدادهای امنیتی و با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، سطح بالایی از امنیت را فراهم نموده است.

مقیاس‌پذیری و مدیریت هزینه‌ها

باتوجه‌به نیازتان، منابع خود را افزایش یا کاهش می­‎‌دهید و تنها به‌اندازه میزان سفارش، هزینه منابع را پرداخت و در هزینه‌ها صرفه­‌جویی می­‌کنید.

پایداری سرویس‌های IT

ابرآمد با تضمین حداقل سطح SLA ۹۹.۹۵٪، پایداری سرویس‌های IT شما را تضمین می­‌کند. طراحی زیرساختی این محصول بر پایه افزونگی در لایه­‌های مختلف بوده است، به‌این‌ترتیب حتی با خرابی بخشی از تجهیزات، مشترکین ابرآمد بدون اختلال از سرویس خود استفاده خواهند کرد.

مشتریان ما

آقای شایارضا شمس زاده مدیرعامل فروشگاه هایلند

آقای شایارضا شمس زاده مدیرعامل فروشگاه هایلند

“تعاملات سازنده و ارتباطات نزدیک با کارشناسان فروش و پشتیبانی ابرآمد منجر به بهبود کیفیت خدمات این شرکت گردیده است.”

مطالعه بیشتر
آقای دکتر دانیالی معاونت اجرایی ناب استیل

آقای دکتر دانیالی معاونت اجرایی ناب استیل

“از زمان شروع همکاری ما با ابرآمد، دغدغه‌های ما در زمینه زیرساخت IT  و امنیت به حداقل رسیده است. پشتیبانی خوب در کنار مشاوره‌های راهبردی برای استفاده از تکنولوژی‌های جدید در این حوزه از سمت ابرآمد، باعث عمیق‌تر شدن همکاری دو شرکت شده است تا ما با خیال آسوده تری روی فعالیت های اصلی شرکت تمرکز کنیم.”

مطالعه بیشتر
آقای کریم‌زاده، مدیر مالی پارس آمپول

آقای کریم‌زاده، مدیر مالی پارس آمپول

“جهت ایجاد بسترهای فناوری اطلاعات، مطابق با تکنولوژی­‌های روز دنیا و استفاده از امکانات IT و به‌منظور سازگاری سیستم‌ها و روش‌ها با امکانات موجود در داخل شرکت؛ نیاز به استفاده از سرویس‌های رایانش ابری همانند سرویس‌های ابرآمد داشتیم. ما در پارس آمپول توانستیم به‌خوبی به این مهم دست پیدا کنیم.”

مطالعه بیشتر
آقای تهرانی مدیر مارکتینگ و مدیر وب‌سایت چیکانیک

آقای تهرانی مدیر مارکتینگ و مدیر وب‌سایت چیکانیک

“یک وب‌سایت، همانند فروشگاهی 24 ساعته است که هیچ‌گاه خاموشی ندارد و روشن بودن چراغ آن امری بسیار حیاتی  است. از نظر ما زیرساخت یک وب‌سایت، یکی از مهم‌ترین موضوعات وب سایت است.توصیه ما به سایر همکاران این است که در انتخاب تیمی که این زیرساخت را برایشان فراهم می‌کند بسیار حساس و موشکافانه عمل کنند.”

مطالعه بیشتر

مشاهده همه‌ی داستان‌های موفقیت