ابرآمد

وبلاگ ابرآمد

با هم به دنیای ابری قدم بگذاریم!

وبلاگ ابرآمد جایی است که دانش‌مان را در حوزه سرویس‌های ابری افزایش خواهد داد. ما در این بخش، مجموعه‌ای از پادکست‌ها، مقالات و مطالب آموزشی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

موضوع مورد‌ علاقه خود را پیدا کنید

به‌ دنبال محتوای خاصی می‌گردید؟
در این بخش، موضوعات آموزشی را برای شما دسته‌بندی کرده‌ایم.

Backup

Cloud Storage

Security

Computing

Server

how can daas help your organization

مزایای دسکتاپ ابری (DaaS) برای کسب‌وکار شما

امروزه کارمندان به‌ دنبال این هستند که از هر جایی بتوانند با همکاران خود در ارتباط بوده و کارشان را پیش ببرند؛ از آشپزخانه منزل‌شان گرفته تا پای هواپیما در فرودگاه. از طرفی، روزهای همه‌گیری کرونا ثابت کرد که تیم‌های…

سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار

9 مزیت سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار (ISO 22301)

سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار مزایایی مثل محافظت از دارایی‌ها، اطمینان از انطباق با الزامات قانونی، افزایش مزایای رقابتی و کاهش نیاز به ممیزی‌های مکرر دارد و به سازمان کمک می‌کند تا در چهارچوب قانون از تداوم فعالیت‌های خود اطمینان حاصل…

باج‌افزار RTM Locker

نسخه لینوکس باج‌افزار RTM Locker سرورهای VMware ESXi را هدف قرار داد

RTM Locker جدیدترین عملیات باج‌افزاری کشف شده است که سازمان‌ها را هدف قرار می‌دهد. این باج‌افزار از استقرار یک رمزگذار لینوکس برای هدف قراردادن ماشین‌های مجازی موجود روی سرورهای VMware ESXi استفاده می‌کند.

در ابرها اوج بگیرید!

اولین قدم برای ورود به دنیای ابری آشنایی با مفاهیم پایه و کلیدی آن است. یکی از کاربردی‌ترین بخش‌های آسمان ابرآمد، بخش مقالات است. در این بخش محتواهای متنوعی از کلیدواژه‌ها و مفاهیم پرکاربرد رایانش ابری در اختیار شماست. همین حالا شروع به یادگیری کنید و دانش خود را با دیگران به‌اشتراک بگذارید!

ابری تاک

صدای فناوری‌های ابری را بشنویم!

شرکت ابرآمد با‌ توجه به دغدغه‌ی متخصصان فناوری اطلاعات به آگاهی از دانش‌های به‌روز خصوصا در زمینه رایانش ابری از سال ۱۴۰۰ شروع به تولید پادکست‌ در زمینه‌های متنوع فن‌آوری اطلاعات کرده است. هدف اصلی از تولید ابری‌تاک، افزایش دانش کاربران در سطوح مختلف می‌باشد.

مادیران

مادیران

آقای بهنام زینالی، مدیر انفورماتیک مادیران: «ابرآمد را مثل یک همراه و مشاور حرفه‌ای در کنار خودمان حس می‌کنیم که کمک می‌کند خیالمان از عملکرد سرورها و سرویس‌های دریافتی راحت باشد.»

داستان موفقیت اشجع باتری

اشجع باتری

آقای محمد خدایی، مدیر واحد سیستم‌ها و روش‌ها: «از زمان استفاده از خدمات ابرآمد، با افزایش قابل ملاحظه سرعت لود فرم‌ها و انجام محاسبات، فرآیندهای سیستمی در زمان بسیار کمتری انجام می‌شود.»

فرآورده‌های غذایی تک محلات

تک

آقای رسول زمانی پور، مدیر انفورماتیک شرکت فرآورده‌های غذایی محلات با برند تک: «مهاجرت به زیرساخت ابرآمد بر حل چالش‌های ما، فرصت‌های جدیدی را برای رشد و توسعه شرکتمان فراهم آورد.»

با مشتریان ابرآمد همراه شوید

تلاش کردیم ارزش‌های ایجاد‌شده در کسب‌و‌کار‌های مشتریانمان را با شما به‌ اشتراک بگذاریم تا شما هم از مزایا و ارزش‌های ایجاد شده مطلع شوید و در صورت نیاز از سرویس‌های ابرآمد برای افزایش بهره‌وری در کسب‌و‌کارتان استفاده کنید.