ابرآمد
مشتریان راهکاران

شرکت‌های پیشرو و کارآمد، در حوزه IT دو بازوی مهم و تاثیرگذار دارند: زیرساخت و راهکار نرم افزاری مناسب. هر شرکت موفقی باید در هر دو حوزه ابزارهای مناسبی در اختیار داشته باشد تا بتواند در زمان مناسب؛ پاسخگوی مدیران، صاحبان سرمایه، پرسنل و مشتریان خود باشد.

ابرآمد با هدف تأمین زیرساخت‌های امن و باکیفیت و همچنین توسعه خدمات ابری، پاسخگوی نیازهای شما در زمینهٔ ارائه سرویس‌­های ابری است.

اگر قصد به روز کردن راهکارهای نرم افزاری تان را دارید و یا به هردلیل زیرساخت های فعلی تان پاسخگوی نیازهای کسب وکارتان نیست، قطعا به زیرساختی مطمئن و قابل اتکاء نیاز دارید. یکی از دغدغه های مشتریان راهکاران اطمینان از متناسب بودن زیرساخت­‌ها با راهکارهای نرم افزاری همکاران سیستم است. شما به راحتی می توانید باتوجه به نیازمندی های کسب وکارتان یکی از سرویس های ابرآمد را انتخاب کرده و هزینه‌ی اشتراک را متناسب با نیاز سازمان‌تان بپردازید و از زیرساختی قدرتمند بهره‌مند شوید.

ابرآمد مناسب‌­ترین راهکار زیرساخت فناوری اطلاعات برای مشتریان همکاران سیستم:

  • ارائه سرویس بر اساس زیرساخت­های مورد نیاز راهکاران: ابرآمد باتوجه به شناخت و درک مناسبی که از راهکارها، محصولات و مشتریان همکاران سیستم دارد، بهترین و مناسب ترین سرویس های زیرساختی ابری را در اختیار شما قرار می دهد و دیگر نگران متناسب بودن زیرساخت­‌ها و راهکارهای نرم‌­افزاری­تان نخواهید بود.
  • ارائه سرویس‌ به صورت مدیریت‌شده: یکی از نقاط قوت ابرآمد، ارائه سرویس­‌های زیرساختی به صورت مدیریت شده است به این معنی که علاوه بر تجهیز زیرساخت پردازشی مورد نیاز شما، خدمات زیرساختی شبکه، ذخیره‌­سازی، امنیت و پشتیبانی نیز توسط تیم متخصص ابرآمد ارائه می­گردد.
  • تامین امنیت: یکی از دغدغه‌­های همیشگی شما موضوع امنیت است. ابرآمد با بهره‌­مندی از تجارب ارائه سرویس به کسب‌­و­کارهای حیاتی (Mission Critical Businesses)، سرویسی با کیفیت، پایدار، قابل اتکا و مطمئن ایجاد نموده است. ما در ابرآمد با بکارگیری چند لایه فایروال پیشرفته و فایروال وب (WAF) خیال شما را از بابت امنیت زیرساخت­تان راحت می­کنیم.

با استفاده از سرویس های ابرآمد که کاملا متناسب با راهکارهای نرم­‌افزاری همکاران سیستم است از بروز مشکلات احتمالی که بدلیل عدم سازگاری سخت‌­افزار و نرم­ افزار ممکن است اتفاق بیفتد، پیشگیری می­کنید.

در صورتی که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات سرورهای ابرآمد متناسب با تعداد کاربران راهکاران هستید میتوانید این فایل را مطالعه کنید.

با ابرآمد آشنا شوید