ابرآمد

زیرساخت راهکاران ابرآمد

یکی از موضوعات مورد توجه مدیران ،اطمینان از متناسب بودن زیرساخت­‌ها با راهکارهای نرم افزاری است. ابرآمد باتوجه‌به شناخت و درک مناسبی که از محصولات و نیازهای مشتریان همکاران سیستم دارد و همچنین به‌واسطه همکاری نزدیک، بین متخصصین این شرکت و کارشناسان فنی و استقرار همکاران سیستم؛ زیرساخت ابری مناسبی را برای نرم‌افزارهای همکاران سیستم فراهم کرده است که مورد استقبال شرکت‌ها در هر اندازه‌ای قرار گرفته است.

زیرساخت ابری ابرآمد ویژه راهکاران چه مزیت­ هایی برای کسب ­وکار شما به ارمغان می­ آورد؟

بهره­ مندی از سرویسی مدیریت شده

با استفاده از دیتاسنتر مجازی ابرآمد از یک سرویس کاملا مدیریت شده بهره ­مند خواهید شد که در آن مدیریت و مانیتورینگ زیرساخت شما، اعم از زیرساخت پردازشی، ذخیره‌سازی، امنیت و پشتیبانی توسط متخصصین ابرآمد انجام می‌شود .

مقیاس‌پذیری و مدیریت هزینه ­ها

باتوجه‌به نیازتان، منابع خود را افزایش یا کاهش می­دهید و تنها به‌اندازه میزان سفارش، هزینه منابع را پرداخت و در هزینه ­ها صرفه­ جویی می­ کنید.

امنیت داده ­ها

تیم امنیت ابرآمد با پایش دائمی رخدادهای امنیتی و با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، سطح بالایی از امنیت را فراهم نموده است.

دسترسی همیشگی و تداوم کسب‌وکار

با استفاده از سرویس ­های ابرآمد دسترسی شما به زیرساخت و اطلاعات شرکت از هر نقطه جغرافیایی و در هر زمان فراهم می­­شود و با پیاده­ سازی آن و بکارگیری سرویس­ های متنوع پشتیبانگیری، تداوم کسب‌وکار شما در شرایط بحرانی میسر خواهد شد.

پایداری سرویس­ های IT

ابرآمد با تضمین حداقل سطح  SLA ۹۹.۹۵٪، پایداری سرویس ­های IT شما را تضمین می­کند. طراحی زیرساختی این محصول بر پایه افزونگی در لایه­ های مختلف بوده است، به‌این‌ترتیب حتی با خرابی بخشی از تجهیزات، مشترکین ابرآمد بدون اختلال از سرویس خود استفاده خواهند کرد.

پشتیبانی فنی 24×7

پشتیبانی فنی ابرآمد به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته در کل سال به‌صورت تلفنی و یا از طریق پرتال پشتیبانی آماده پاسخگویی به مشتریان است.

بهره­ مندی از سرویسی به‌روز و آزموده شده

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها در طراحی محصول دیتاسنتر مجازی ابرآمد، استفاده از برترین تکنولوژی‌ها (Best-of-breed) و Best Practiceهای روز دنیا در معماری زیرساخت آن است. ابرآمد علاوه بر حرکت بر لبه تکنولوژی­، برای راحتی خیال مشتریان خود، از فناوری­ های آزموده شده استفاده می­کند.

  • زرین رویا