ابرآمد

وبلاگ ابرآمد

با هم به دنیای ابری قدم بگذاریم!

وبلاگ ابرآمد جایی است که دانش‌مان را در حوزه سرویس‌های ابری افزایش خواهد داد. ما در این بخش، مجموعه‌ای از پادکست‌ها، مقالات و مطالب آموزشی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

موضوع مورد‌ علاقه خود را پیدا کنید

به‌ دنبال محتوای خاصی می‌گردید؟
در این بخش، موضوعات آموزشی را برای شما دسته‌بندی کرده‌ایم.

Backup

Cloud Storage

Security

Computing

Server

رایانش ابری برای کسب‌وکارها

باید و نبایدهای رایانش ابری برای کسب‌وکارها

رایانش ابری واقعیتی غیرقابل‌‌انکار برای اغلب کسب‌وکارها است اما این موضوع به این معنی نیست که بدون برنامه‌ریزی دقیق به ابر مهاجرت کنیم. تعامل با چالش‌های رایانش ابری متفاوت است و شامل مسئولیت‌های ارائه‌دهنده خدمات ابری و نحوه مدیریت سازمان…

مهاجرت به ابر

10 نشانه فرارسیدن زمان مهاجرت به ابر

سرعت مهاجرت سازمان‌ها به ابر در طول دو سال اخیر افزایش چشمگیری داشته است. موسسه Gartner می‌گوید که سرمایه‌گذاری در این حوزه در سال 2022 به 494.7 میلیارد دلار رسیده و انتظار می‌رود این رقم در سال ۲۰۲۳ به ۶۰۰…

اهمیت پشتیبان‌گیری

پشتیبان‌گیری از اطلاعات چقدر برای شما اهمیت دارد؟

وقتی مدیر کسب‌وکاری هستید که هر روز حجم بالایی از اطلاعات در سازمان شما تولید و جابه‌جا می‌شود و آینده و سرنوشت کارکنانتان نیز برای شما مهم و حیاتی است مسلماً ازدست‌دادن این اطلاعات برای شما پرهزینه خواهد بود و…

در ابرها اوج بگیرید!

اولین قدم برای ورود به دنیای ابری آشنایی با مفاهیم پایه و کلیدی آن است. یکی از کاربردی‌ترین بخش‌های آسمان ابرآمد، بخش مقالات است. در این بخش محتواهای متنوعی از کلیدواژه‌ها و مفاهیم پرکاربرد رایانش ابری در اختیار شماست. همین حالا شروع به یادگیری کنید و دانش خود را با دیگران به‌اشتراک بگذارید!

ابری تاک

صدای فناوری‌های ابری را بشنویم!

شرکت ابرآمد با‌ توجه به دغدغه‌ی متخصصان فناوری اطلاعات به آگاهی از دانش‌های به‌روز خصوصا در زمینه رایانش ابری از سال ۱۴۰۰ شروع به تولید پادکست‌ در زمینه‌های متنوع فن‌آوری اطلاعات کرده است. هدف اصلی از تولید ابری‌تاک، افزایش دانش کاربران در سطوح مختلف می‌باشد.

نامی نو مشتری ابرآمد

نامی نو

با تحت وب شدن دسترسی کاربران، تیم IT نامی‌نو توانست بر موضوعات مهم‌تری از کسب‌وکار متمرکز شود. پشتیبانی شبانه‌روزی و در دسترس ابرآمد نیز مسیر را هموارتر کرد.

شرکت تجارتگران الوند طلائی

تجارتگران الوند طلائی

صباح عابد، مدیرعامل تجارتگران الوند طلائی: «سرویس پشتیبان‌گیری مدیریت‌شده ابرآمد، زمان و هزینه‌های مرتبط با نگهداری و به‌روزرسانی سیستم‌ها را بهینه‌سازی کرده است.»

روغن نباتی گلناز

روغن نباتی گلناز

مهران گلشن مقدم، مدیر مالی شرکت روغن‌نباتی گلناز: «مهم‌ترین دستاوردی که ابرآمد برای ما داشت، آسودگی خیال و رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های بی‌شمار مدیران شرکت بوده است.»

با مشتریان ابرآمد همراه شوید

تلاش کردیم ارزش‌های ایجاد‌شده در کسب‌و‌کار‌های مشتریانمان را با شما به‌ اشتراک بگذاریم تا شما هم از مزایا و ارزش‌های ایجاد شده مطلع شوید و در صورت نیاز از سرویس‌های ابرآمد برای افزایش بهره‌وری در کسب‌و‌کارتان استفاده کنید.