ابرآمد

آسمان ابرآمد!

باهم به دنیای ابری قدم بگذاریم!

آسمان ابرآمد جایی است که دانش‌مان را در حوزه سرویس‌های ابری افزایش خواهد داد. ما در این بخش، مجموعه‌ای از پادکست‌ها، مقالات و مطالب آموزشی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

موضوعات مورد‌علاقه
خود را پیدا کنید

به‌ دنبال محتوای خاصی می‌گردید؟
در این بخش، موضوعات آموزشی را برای شما دسته‌بندی کرده‌ایم.

hacker forums

دست‌به‌دست شدن بیش از 15 میلیارد Credential در فروم‌های هکری!

مقابله با حملات دزدی اکانت برای کاربران عادی کار چندان سختی نیست و تنها به انتخاب رمزهای عبور قدرتمند و فعال‌سازی احراز هویت دو عاملی (2FA) نیاز دارد. این اقدامات ریسک حملات دزدی اکانت را به صفر نمی‌رساند؛ اما کار…

درباره رایانش ابری

آنچه مدیران باید درباره رایانش ابری بدانند

مدیرعامل باید در پروسه مهاجرت ابری از نزدیک مشارکت داشته باشد. اهمیت رایانش ابری برای نگه‌داشتن یک کسب‌وکار در میدان رقابت اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل بهتر است تنها به عنوان یک برنامه IT به آن نگاه نکنید.

رایانش ابری

تفاوت رایانش ابری و شبکه ابری چیست؟

طبیعتا هم‌پوشانی‌ای میان شبکه‌سازی ابری و رایانش ابری وجود دارد. هر کسی که از طریق IaaS به پلتفرمی ابری دسترسی دارد، در حقیقت در آن محیط از شبکه‌سازی ابری برای اتصال ماشین‌های مجازی به یکدیگر، سایر سرویس‌های ابری و اینترنت…

در دنیای ابری غرق شوید!

اولین قدم برای ورود به دنیای ابری آشنایی با مفاهیم پایه و کلیدی آن است. یکی از کاربردی‌ترین بخش‌های آسمان ابرآمد، بخش مقالات است. در این بخش محتواهای متنوعی از کلیدواژه‌ها و مفاهیم پرکاربرد رایانش ابری در اختیار شماست. همین حالا شروع به یادگیری کنید و دانش خود را با دیگران به‌اشتراک بگذارید!

ابری تاک

شرکت ابرآمد با‌توجه به دغدغه‌ی متخصصان فن‌آوری اطلاعات به آگاهی از دانش‌های به‌روز خصوصا در زمینه رایانش ابری از سال ۱۴۰۰ شروع به تولید پادکست‌ در زمینه‌های متنوع فن‌آوری اطلاعات کرده است. هدف اصلی از تولید ابری‌تاک، افزایش دانش کاربران در سطوح مختلف می‌باشد.

سرو نو

سرو نو (SarvCRM)

فرهاد بابازاده (مدیرعامل سرونو): قابلیت ارتقاء و نوآوری با سرعت بالا برای کسب و کار ما اهمیت ویژه ای دارد، به همین دلیل ما با رویکرد Cloud-first تصمیم گرفتیم از ابرآمد در ارائه خدمات ابری استفاده کنیم.

دلینو delino

دلینو

تا قبل از استفاده از ابرآمد، دلینو به یک تیم یا گروه متخصص شبکه و IT نیاز داشت تا به‌ جای بررسی موضوعات مهم، بر تأمین امنیت و به‌روزرسانی مداوم مخصوصاً در ساعات پرترافیک سایت، تمرکز کنند.

بهران

 بهران

پشتیبانی شبانه‌روزی از تمامی سرورها، تجهیز تیم متخصص، مقیاس‌پذیری سرویس ابرآمد با حجم اطلاعات رو به ‌رشد شرکت بازرگانی بهران مهم‌ترین ارزش‌ ‎های خلق شده برای این شرکت بوده است.

با مشتریان ابرآمد همراه شوید

تلاش کردیم ارزش‌های ایجاد‌شده در کسب‌و‌کار‌های مشتریانمان را با شما به‌ اشتراک بگذاریم تا شما هم از مزایا و ارزش‌های ایجاد شده مطلع شوید و در صورت نیاز از سرویس‌های ابرآمد برای افزایش بهره وری در کسب‌و‌کارتان استفاده کنید.