ابرآمد

وبلاگ ابرآمد

با هم به دنیای ابری قدم بگذاریم!

وبلاگ ابرآمد جایی است که دانش‌مان را در حوزه سرویس‌های ابری افزایش خواهد داد. ما در این بخش، مجموعه‌ای از پادکست‌ها، مقالات و مطالب آموزشی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

موضوع مورد‌ علاقه خود را پیدا کنید

به‌ دنبال محتوای خاصی می‌گردید؟
در این بخش، موضوعات آموزشی را برای شما دسته‌بندی کرده‌ایم.

بکاپ

بکاپ‌ را تا کی نگه داریم؟

پاسخ به این سؤال ارتباط زیادی با ویژگی‌های سازمان شما دارد. ماهیت صنعت شما، نوع داده‌هایی که با آن سروکار دارید و ساختار استراتژی back up شما باید برای رسیدن به تصمیم نهایی با یکدیگر ترکیب شوند.

ذخیره سازی ابری

10 مزیت ذخیره سازی ابری

با کمک ذخیره سازی ابری، سازمان‌ها به جای ذخیره داده‌هایشان روی تجهیزات ذخیره‌سازی مستقر در محیط کار، می‌توانند آنها را با اتصال به اینترنت در فضای ذخیره سازی ابری در جایی دیگر ذخیره کرده و همواره از طریق اینترنت به…

درباره امنیت اطلاعات

12 موضوع ضروری در امنیت داده‌ که باید در سال جدید از آن آگاه باشید

امروزه خطای انسانی به‌عنوان مهم‌ترین عامل نقض امنیت داده‌ شناخته شده است و تحقیقات نشان داده که این خطا در 95% موارد باعث به خطر افتادن امنیت اطلاعات می‌شود پس مدیریت صحیح پرسنل یک سازمان در جهت دوری از این…

در ابرها اوج بگیرید!

اولین قدم برای ورود به دنیای ابری آشنایی با مفاهیم پایه و کلیدی آن است. یکی از کاربردی‌ترین بخش‌های آسمان ابرآمد، بخش مقالات است. در این بخش محتواهای متنوعی از کلیدواژه‌ها و مفاهیم پرکاربرد رایانش ابری در اختیار شماست. همین حالا شروع به یادگیری کنید و دانش خود را با دیگران به‌اشتراک بگذارید!

ابری تاک

صدای فناوری‌های ابری را بشنویم!

شرکت ابرآمد با‌ توجه به دغدغه‌ی متخصصان فناوری اطلاعات به آگاهی از دانش‌های به‌روز خصوصا در زمینه رایانش ابری از سال ۱۴۰۰ شروع به تولید پادکست‌ در زمینه‌های متنوع فن‌آوری اطلاعات کرده است. هدف اصلی از تولید ابری‌تاک، افزایش دانش کاربران در سطوح مختلف می‌باشد.

هایپر تایر

هایپر تایر (شرکت چیکانیک تجارت)

آقای تهرانی (مدیر مارکتینگ هایپر تایر): زیرساخت وب‌سایت، یکی از موضوعات مهم است. ما به همکاران توصیه می‌کنیم در انتخاب تیمی که این زیرساخت را برایشان فراهم می‌کند حساس و موشکافانه عمل کنند.

سرو نو

سرو نو (SarvCRM)

فرهاد بابازاده (مدیرعامل سرونو): قابلیت ارتقاء و نوآوری با سرعت بالا برای کسب و کار ما اهمیت ویژه ای دارد، به همین دلیل ما با رویکرد Cloud-first تصمیم گرفتیم از ابرآمد در ارائه خدمات ابری استفاده کنیم.

دلینو delino

دلینو

تا قبل از استفاده از ابرآمد، دلینو به یک تیم یا گروه متخصص شبکه و IT نیاز داشت تا به‌ جای بررسی موضوعات مهم، بر تأمین امنیت و به‌روزرسانی مداوم مخصوصاً در ساعات پرترافیک سایت، تمرکز کنند.

با مشتریان ابرآمد همراه شوید

تلاش کردیم ارزش‌های ایجاد‌شده در کسب‌و‌کار‌های مشتریانمان را با شما به‌ اشتراک بگذاریم تا شما هم از مزایا و ارزش‌های ایجاد شده مطلع شوید و در صورت نیاز از سرویس‌های ابرآمد برای افزایش بهره‌وری در کسب‌و‌کارتان استفاده کنید.