ابرآمد

باهم به دنیای ابری قدم بگذاریم!

آسمان ابرآمد جایی است که دانش‌مان را در حوزه سرویس‌های ابری افزایش خواهد داد. ما در این بخش، مجموعه‌ای از پادکست‌ها، مقالات و مطالب آموزشی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.


در دنیای ابری غرق شوید!

اولین قدم برای ورود به دنیای ابری آشنایی با مفاهیم پایه و کلیدی آن است. یکی از کاربردی‌ترین بخش‌های آسمان ابرآمد، بخش مقالات است. در این بخش محتواهای متنوعی از کلیدواژه‌ها و مفاهیم پرکاربرد رایانش ابری در اختیار شماست. همین حالا شروع به یادگیری کنید و دانش خود را با دیگران به‌اشتراک بگذارید!

فایروال ابری (Cloud Firewall) چیست؟

فایروال ابری از داده‌ها و تجهیزات ابری در برابر ترافیک مخرب و حملات سایبری محافظت می‌کند و برخی از انواع آن اجازه خروج داده‌های حساس از شبکه به اینترنت را نمی‌دهند. همانند سایر سرویس‌های ابری، فایروال ابری نیز مقیاس‌پذیری (سرعت…

6

بهترین زیرساخت یکپارچه ابری مناسب کسب‌وکار شما کدام است؟

زیرساخت یکپارچه ابری، داغ‌ترین موضوع استراتژیک و برنامه‌ریزی نوین کسب‌وکارها در هر صنعتی است و شرکت‌ها در سراسر دنیا به جای سرمایه‌گذاری بر روی سخت‌افزارهای گران‌قیمت و همچنین صرف زمان برای مدیریت و نگهداری از آنها، به ارائه‌دهندگان خدمات ابری…

12

ابری تاک

شرکت ابرآمد با‌توجه به دغدغه‌ی متخصصان فن‌آوری اطلاعات به آگاهی از دانش‌های به‌روز خصوصا در زمینه رایانش ابری از سال ۱۴۰۰ شروع به تولید پادکست‌ در زمینه‌های متنوع فن‌آوری اطلاعات کرده است. هدف اصلی از تولید ابری‌تاک، افزایش دانش کاربران در سطوح مختلف می‌باشد.

موضوعات مورد‌علاقه
خود را پیدا کنید

به‌ دنبال محتوای خاصی می‌گردید؟
در این بخش، موضوعات آموزشی را برای شما دسته‌بندی کرده‌ایم.