ابرآمد

زیرساخت مجازی ابرآمد

زیرساخت مجازی ابرآمد یک زیرساخت کامل شامل زیرساخت پردازشی، خدمات زیرساختی شبکه، ذخیره‌سازی، امنیت و پشتیبانی است که تمام نیازهای زیرساختی ‌را شامل می‌شود که بنا بر نیاز شما به‌صورت مدیریت شده و یا  زیرساخت مجازی مستقل ارائه می‌شود.شما با استفاده از این سرویس می‌توانید تخصیص درست منابع را متناسب با نیاز‌های پردازشی و ذخیره‌سازی خود انجام دهید


ابرآمد با شناخت مناسبی که از کسب­‌وکارها و دغدغه‌­های مدیران دارد، خود را همیار کسب‌وکار مشتریان می‌داند و با ارائه محصولات باکیفیت و پایدار به همراه خدمات پشتیبانی قابل‌اتکا به شما کمک می‌کند تا با بهره‌مندی از مزیت‌های یک مرکز دادهٔ اختصاصی و حرفه‌­ای، بر روی یک زیرساخت مطمئن از تداوم فعالیت خود اطمینان حاصل کنید. با استفاده از این محصول می‌توانید تخصیص درست منابع را متناسب با نیازهای پردازشی و ذخیره‌سازی خود انجام دهید و تنها به میزان منابعی که در اختیار گرفته‌اید، پرداخت کنید.

منابع پردازشی به‌روز

تخصیص میزان مورد نیاز پردازنده و رم به سرور

دیوار آتش

دیوار آتش مدیریت شده

پشتیبان‌گیری

پشتیبان‌گیری از سرور و داده‌های شما

Object Storage

فضای ذخیره‌سازی مطمئن با دسترس پذیری و انعطاف‌پذیری بسیار بالا

محصول زیرساخت ابری را متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بروشور ابرآمد در یک نگاه را از این لینک دانلود کنید.

 ماشین مجازی

این سرویس در واقع یک ماشین مجازی از منابع موردنیاز زیرساخت شماست(RAM,CPU,Hard,Network) که  به میزان مورد نیازتان در اختیار شما قرار می‌گیرد. تنظیمات و تغییرات این سرویس کاملاً در اختیار و بر عهده شما خواهد بود. همچنین برای اتصال به سرور خود در یک فضای امن، می­توانید از طریق کانکشن VPN و از VPN-Client استفاده کنید.

زیرساخت ابرآمد

 ماشین مجازی مدیریت شده

با استفاده از ماشین مجازی مدیریت شده این فرصت در اختیار شما قرار می‌گیرد که با آرامش خاطر، مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعات خود را به متخصصان ما بسپارید و بر کسب‌وکار خود تمرکز کنید. پایه این سرویس، همان ماشین مجازی است با این تفاوت که خدمات راه‌اندازی، تنظیمات اولیه، راهبری، عیب‌یابی و رفع مشکلات توسط کارشناسان ابرآمد انجام می­‌شود. این سرویس در دسته سرویس‌های IaaS-Managed  قرار می‌گیرد و به این معنی است که علاوه بر تجهیز زیرساخت پردازشی موردنیاز شما، خدمات زیرساختی شبکه، ذخیره‌سازی، امنیت، به‌روزرسانی و پشتیبانی نیز توسط تیمهای متخصص ابرآمد ارائه می‌گردد. در این سرویس  شما می‌توانید با صرف هزینه منطقی، به باتجربه‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان فعال در صنعت فناوری اطلاعات کشور دسترسی داشته باشید تا مدیریت زیرساخت شما را در دست بگیرد.

سرور راهکاران

 ابرآمد باتوجه‌به شناخت و درک مناسبی که از محصولات و نیازهای مشتریان همکاران سیستم دارد و همچنین به‌واسطه همکاری نزدیک، بین متخصصان این شرکت و کارشناسان فنی و استقرار همکاران سیستم، زیرساخت مناسبی را برای نرم‌افزارهای همکاران سیستم فراهم کرده است که مورد استقبال شرکت‌ها در هر اندازه‌ای قرار گرفته است. این سرویس متناسب با بسته‌­های راهکاران و به‌صورت کاملاً مدیریت‌ شده طراحی شده است. در این سرویس، سرور مجازی راهکاران با منابع RAM,CPU,Hard,Network متناسب با ماژول و تعداد کاربران راهکاران شما ارائه می‌شود.

 ماشین مجازی یا مدیریت شده؟

 • پشتیبانی و سطح خدمات

   ماشین مجازی مدیریت شده

   ماشین مجازی

  پشتیبانی ۷×۲۴

  ماشین مجازی مدیریت شده

  ماشین مجازی

  توافق سطح کیفی سرویس (SLA)

  ماشین مجازی مدیریت شده

  99.95 %

  ماشین مجازی

  99.95 %

زیرساخت ابرآمد چه مزایایی را در اختیار شما قرار می دهد؟

بهره­ مندی از سرویسی به‌روز و آزموده شده

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها در طراحی این محصول، استفاده از تکنولوژی‌ها و Best Practiceهای روز دنیا در معماری زیرساخت آن است. ابرآمد برای پایداری سرویس ها همواره از فناوری های آزموده شده استفاده می‌کند.

دسترسی همیشگی و تداوم کسب‌وکار

با استفاده از سرویس‌­های ابرآمد دسترسی شما به زیرساخت و اطلاعات شرکت از هر نقطه جغرافیایی و در هر زمان فراهم می­­‌شود.

پایداری سرویس­‌های IT

ابرآمد با تضمین حداقل سطح SLA ۹۹.۹۵٪، پایداری سرویس­‌های فناوی اطلاعات شما را تضمین می‌­کند.

سرویس مدیریت شده

مدیریت خدمات زیرساخت را تیمی متشکل از متخصصان ابرآمد برعهده می‌گیرند تا شما به‌جای تمرکز بر موضوعات نگه‌داشت و تأمین زیرساخت و منابع، به موضوعات اصلی کسب‌وکارتان متمرکز شوید.

پشتیبانی فنی 24/7

پشتیبانی فنی ابرآمد به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته در کل سال به‌صورت تلفنی و یا از طریق سامانه پشتیبانی آماده پاسخگویی به مشتریان است.

مقیاس‌پذیری و مدیریت هزینه‌ها

باتوجه‌به نیازتان، منابع خود را افزایش یا کاهش ­دهید و تنها به‌اندازه میزان سفارش، هزینه منابع را پرداخت و در هزینه‌­ها صرفه­ جویی ­کنید.

مشتریان ما

آقای شایارضا شمس زاده مدیرعامل فروشگاه هایلند

آقای شایارضا شمس زاده مدیرعامل فروشگاه هایلند

“تعاملات سازنده و ارتباطات نزدیک با کارشناسان فروش و پشتیبانی ابرآمد منجر به بهبود کیفیت خدمات این شرکت گردیده است.”

مطالعه بیشتر
آقای دکتر دانیالی معاونت اجرایی ناب استیل

آقای دکتر دانیالی معاونت اجرایی ناب استیل

“از زمان شروع همکاری ما با ابرآمد، دغدغه‌های ما در زمینه زیرساخت IT  و امنیت به حداقل رسیده است. پشتیبانی خوب در کنار مشاوره‌های راهبردی برای استفاده از تکنولوژی‌های جدید در این حوزه از سمت ابرآمد، باعث عمیق‌تر شدن همکاری دو شرکت شده است تا ما با خیال آسوده تری روی فعالیت های اصلی شرکت تمرکز کنیم.”

مطالعه بیشتر
آقای کریم‌زاده، مدیر مالی پارس آمپول

آقای کریم‌زاده، مدیر مالی پارس آمپول

“جهت ایجاد بسترهای فناوری اطلاعات، مطابق با تکنولوژی­‌های روز دنیا و استفاده از امکانات IT و به‌منظور سازگاری سیستم‌ها و روش‌ها با امکانات موجود در داخل شرکت؛ نیاز به استفاده از سرویس‌های رایانش ابری همانند سرویس‌های ابرآمد داشتیم. ما در پارس آمپول توانستیم به‌خوبی به این مهم دست پیدا کنیم.”

مطالعه بیشتر
آقای تهرانی مدیر مارکتینگ و مدیر وب‌سایت چیکانیک

آقای تهرانی مدیر مارکتینگ و مدیر وب‌سایت چیکانیک

“یک وب‌سایت، همانند فروشگاهی 24 ساعته است که هیچ‌گاه خاموشی ندارد و روشن بودن چراغ آن امری بسیار حیاتی  است. از نظر ما زیرساخت یک وب‌سایت، یکی از مهم‌ترین موضوعات وب سایت است.توصیه ما به سایر همکاران این است که در انتخاب تیمی که این زیرساخت را برایشان فراهم می‌کند بسیار حساس و موشکافانه عمل کنند.”

مطالعه بیشتر

مشاهده‌ همه‌ی داستان‌های موفقیت

با ما در ارتباط باشید