ابرآمد

سرویس سرور راهکاران

یکی از موضوعات مهمی که مورد توجه مدیران هر سازمانی قرار می‌گیرد مساله اطمینان از متناسب بودن زیرساخت‌های سازمان با راهکارهای نرم‌افزاری مورد نیاز است. ابرآمد با توجه به شناخت و درک مناسبی که از محصولات و نیازهای مشتریان «راهکاران» دارد قادر است زیرساخت مناسبی برای آنها فراهم کرده و با در اختیار قرار دادن سرویس‌های مدیریت‌شده و ارائه پشتیبان‌گیری پیشرفته گام بزرگی در راستای برطرف کردن دغدغه‌های این دسته از مشتریان بردارد. همچنین به واسطه همکاری نزدیک بین متخصصان و کارشناسان این شرکت با همکاران سیستم، این زیرساخت ابری در بهترین و سریع‌ترین شکل ممکن پیاده‌سازی و پشتیبانی می‌شود.

ابرآمد با توجه‌ به شناخت و درک مناسبی که از راهکارها، محصولات و مشتریان همکاران سیستم دارد، مناسب‌ترین سرویس‌های زیرساختی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا دیگر نگران متناسب بودن زیرساخت‌ها و راهکارهای نرم‌افزاری‌تان نباشید. با استفاده از سرویس‌های ابرآمد از بروز مشکلات احتمالی که به دلیل عدم سازگاری سخت‌افزار و نرم‌افزار ممکن است اتفاق بیفتد، پیشگیری می‌کنید.

ابرآمد علاوه بر تامین سخت‌افزارهای متناسب با راهکارهای همکاران سیستم، امکان ارائه تجهیزات فراتر از موضوعات مرتبط با این راهکارها را نیز مهیا کرده است و مشتریان می‌توانند با اعلام نیاز خود و درخواست مشاوره رایگان، سرویس متناسب با نیازشان را دریافت کنند.


مزایای استفاده از سرویس «سرور راهکاران» 

پشتیبانی ۷/۲۴

کارشناسان پشتیبانی ابرآمد تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته از طریق سامانه پشتیبانی و یا تماس تلفنی آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

مقیاس‌پذیر، مدیریت‌شده و مقرون‌به‌صرفه

با استفاده از این سرویس می‌توانید متناسب با نیازهای تجاری‌ و تعداد کاربرانتان منابع خود را کاهش یا افزایش داده و از مزایای سروری مدیریت‌شده و مقرون‌به‌صرفه همراه با پشتیبان‌گیری حرفه‌ای بهره‌مند شوید.

ارائه راهکارهای امنیتی و نظارت  بر آنها

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ابرآمد، بهره‌گیری از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مناسب امنیتی است که توسط نیروهای انسانی متخصص راه‌اندازی و مراقبت می‌شود.

استفاده از فناوری‌ها و تجهیزات به‌روز

یکی از اصول اساسی در طراحی معماری زیرساخت این سرویس، استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیاست. ما برای اطمینان از پایداری سرویس‌ها همواره از فناوری‌های آزموده‌شده استفاده می‌کنیم.


سطح متفاوتی از پایداری، امنیت و دسترس‌­پذیری را تجربه کنید

با خیال راحت زیرساخت فناوری اطلاعات خود را به ما بسپارید

اطلاعات سازمان خود را بر بستر ابری ابرآمد ذخیره کنید

پشتیبان‌گیری از اطلاعات کسب‌و‌کارتان را به متخصصین ما بسپارید

تجربه ای منحصر به فرد برای مشتریان راهکاران را تجربه کنید