ابرآمد

رویداد “یک روز ابرآمدی” برگزار شد

رویداد یک روز ابرآمدی در روز سه شنبه 14 بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار و در آن سرویس «رایانش ابر آمدی تام» معرفی شد. در رویداد مذکور، فرید فولادی مدیرعامل همکاران سیستم، علی الیاسی مدیرعامل ابرآمد و پوریا استکی مدیر توسعه کسب و کار ابرآمد به سخنرانی پرداختند و در انتها به همراه بهراد غیاث الدین عضو هیئت مدیره ، به سوالات شرکت کنندگان درباره خدمات ابری پاسخ دادند.

در ابتدا فرید فولادی با اشاره به صحبت های سال گذشته در رویداد همکاران سیستم با نام «باهم98»، بر ضرورت تحول زیرساخت های سازمانی و به کارگیری خدمات ابری در کسب و کارها تاکید و بیان کرد کسب و کارهایی که مهاجرت به ابر را از سال های گذشته آغاز کرده بودند، از تغییرات اجباری ناشی از شیوع کرونا در سال جاری آسیب کمتری دیدند و خیلی سریع توانستند با شرایط پیش آمده  کنار آمده و مدیریت اوضاع را در دست گیرند.

او در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده از فضای ابری توضیح داد که مهاجرت به رایانش ابری یک تصمیم استراتژیک است که باید به آن با دقت نگاه کرد. بزرگترین مخاطره و ریسک رایانش ابری این است که به سمت آن مهاجرت نکنیم.

پس از فولادی، پوریا استکی مدیر توسعه کسب و کار ابرآمد ضمن معرفی سرویس رایانش ابرآمدی تام، پرداخت به میزان مصرف، مقیاس پذیری، رفع محدودیت های جغرافیایی در دسترسی به داده ها، امنیت در برابر حملات سایبری مختلف و آلودگی های ویروسی و امکان بازیابی داده ها در صورت امکان را از مهم ترین مزیت های این سرویس دانست.

وی تاکید کرد با استفاده از سرویس های ابری، در واقع اینترنت به شبکه ارتباطی شما تبدیل شده و در نتیجه می توانید بدون نگرانی از فواصل جغرافیایی، دسترسی های لازم به داده ها و ابزارها را حفظ کرد و کارها را به صورت تیمی پیش ببرید.

مدیر توسعه کسب و کار ابرآمد،  سرویس های ابری فراهم شده در ابرآمد را به صندوق اماناتی تشبیه کرد که کسب و کارها می توانند ارزشمندترین دارایی خود یعنی داده های خود را با اطمینان خاطر به آن بسپارند و با هزینه ای به مراتب کمتر و کیفیتی به مراتب بالاتر از حالت سنتی، خدمات IT مورد نیاز  را دریافت کنند.

در ادامه این رویداد، علی الیاسی، به شرح مزیت های رقابتی ابرآمد در ارائه خدمات ابری به شرکت ها پرداخت. وی با تاکید بر اینکه اکنون دیگر ارائه خدمات خام و زیرساخت های مجازی شده صرف، مخاطبان سازمانی را راضی نمی کند افزود ما در ابرآمد با ارائه سرویس ها به صورت مدیریت شده، در تلاشیم تا مدیران را از دغدغه های حوزه فناوری اطلاعات رها کرده و با ایجاد اطمینان از ارائه سرویسی پایدار و باکیفیت، اجازه دهیم صاحبان کسب و کارها بر بخش های تخصصی کسب و کارشان تمرکز کرده و کسب و کارشان را توسعه دهند.

فیلم ضبط شده رویداد را در اینجا ملاحظه نمایید.

2 دیدگاه ها برای ”رویداد “یک روز ابرآمدی” برگزار شد

  1. محمود

    جای آقای امیری خیلی خالی

    1. ابرآمد

      ممنون از اظهار لطف شما

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *