ابرآمد

ذخیره سازی ابری

ذخیره سازی ابری اطلاعات شامل فرآیندهای مختلفی چون پشتیبان‌گیری از اطلاعات و یا آرشیو کردن آنها بر روی فضای ابری است. ابرآمد با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا، محدودیت‌های روش‌های قدیمی را پشت سر گذاشته و دنیایی متفاوت از سرویس‌های ذخیره‌سازی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با استفاده از سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری قادرید آسان و سریع نسخه پشتیبان یا اطلاعات ارزشمند خود را بر روی انواع رسانه از قبیل دیسک، نوار مغناطیسی یا فضای ابری ذخیره‌‌سازی یا آرشیو نمایید.

برخورداری از زیرساختی پیشرفته و به ‌روز در عین سادگی کاربری و امنیت بالا از مهم‌ترین ویژگی‌های این سرویس هستند.

ذخیره‌ سازی ابری ابرآمد

انواع سرویس‌های ذخیره سازی ابری ابرآمد

ذخیره‌سازی ابری

پشتیبان­‌گیری سپیدار ابرآمد

با استفاده از این سرویس، این امکان در اختیار شما قرار می­‌گیرد که از کل یا بخشی از نرم­‌افزار سپیدار خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما می‌­توانید از طریق پنلی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، سرویس‌تان را خریداری و مدیریت کنید.

ذخیره‌سازی ابری

پشتیبان­‌گیری بومی ابرآمد

این سرویس، ویژه مشتریانی است که از زیرساخت ابرآمد استفاده می‌کنند. با استفاده از این سرویس تمامی اطلاعات مورد نظر مشترکین در همان شبکه داخلی مرکز داده ابرآمد، طبق SLA درخواستی و به صورت سفارشی پشتیبان‌گیری می‌شود.

ذخیره‌سازی ابری

پشتیبان­‌گیری مدیریت‌شده

مشتریانی که زیرساخت یا سرورشان در دیتاسنتر ابرآمد نیست می‌توانند با استفاده از این سرویس مطابق با خط مشی مناسب با کسب‌وکارشان به این سرویس متصل شده و پروسه پشتیبان‌گیری از اطلاعاتشان را به متخصصان ابرآمد بسپارند.

ذخیره‌سازی ابری

ذخیره­‌سازی فایل بر بستر ابر

در این سرویس که عملکردی مانند Google Drive دارد، مشترکین می‌توانند به شکلی امن تمام اطلاعات خود را روی فضای ذخیره‌سازی ابری ذخیره کرده و بدون محدودیت زمانی و مکانی به تمامی آنها دسترسی داشته باشند.

فضای ذخیره سازی متناسب با نیازتان را انتخاب کنید

فضای ذخیره سازی ابری، استفاده و دستیابی به اطلاعات را تسهیل می‌کند. این فضا بستری را فراهم می کند تا با آسودگی خیال اطلاعات و فایل‌های خود را بر بستر ابر نگهداری کنید و در هر شرایطی به آنها دسترسی داشته باشید. بستر امن و سرویس‌دهی ارزش‌محور مبتنی بر مشتری، ابرآمد را به گزینه‌ای مطلوب برای نگهداری اطلاعات در فضای ذخیره‌سازی ابری تبدیل می‌کند.

قیمت ماهانه (ریال)STaaS (GB)
700,00050
900,000100
1,800,000250
3,000,000500
5,500,0001,000
تماس با واحد فروش1000<
فضای ابری

سرویس‌های پرکاربرد ابرآمد

ذخیره‌‌سازی ابری

با خیال راحت زیرساخت فناوری اطلاعات خود را به ما بسپارید

ذخیره‌‌سازی ابری

اطلاعات سازمان خود را بر بستر ابری ابرآمد ذخیره کنید

ذخیره‌‌سازی ابری

پشتیبان‌گیری از اطلاعات کسب‌و‌کارتان را به متخصصین ما بسپارید

ذخیره‌‌سازی ابری

تجربه ای منحصر به فرد برای مشتریان راهکاران را تجربه کنید