ابرآمد

داستان موفقیت سرونو (SarvCRM)


 درباره سرونو

SarvCRM از سال 1391 به عنوان ارائه دهنده نرم افزار CRM ابری فعالیت خود را شروع کرده است تا بتواند در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری به کسب و کارها کمک نماید.

سرونو معتقد است که با افزایش رقابت، افزایش دانش مشتریان و ظهور شبکه های اجتماعی، انتظارات مشتریان مرتبا در حال افزایش است و کسب و کارها دیگر با روش های قدیمی و سنتی نمی توانند مانند گذشته به فعالیت خود ادامه دهند و لازم است فرایندهای بازاریابی، فروش، پشتیبانی و نگهداری از مشتریان خود را براساس قوانین جدید باز تعریف نموده و در راستای اجرای آنها از بهترین ابزارها بهره گیرند.

شما می توانید در این لینک‌  بخوانید که نرم افزار CRM چیست و چه کاربردهایی برای شما خواهد شد.

چالش­‌های فناوری اطلاعات سرونو

تمرکز بر توسعه قابلیت­های  نرم افزار CRM ابری و اطمینان از وجود یک بستر مناسب برای ارائه خدمات به مشتریانش همواره مورد توجه این شرکت بوده است. از اینرو همکاری با مجموعه ای که بتواند خدمات زیرساخت مورد نیاز را با سطح در دسترس بودن بسیار بالا و تکنولوژی های جدید را با ارتقاء و نوآوری های لازم بسرعت در اختیار کسب و کاری نظیر سرو قرار دهد، اهمیت ویژه ای داشت.

دستاوردهای استفاده از سرویس دیتاسنتر مجازی ابرآمد

ابرآمد SarvCRM را قادر ساخته تا خدمات و قابلیت های جدید خود را بسرعت و در مقیاس بالاتر به مشتریانش ارائه نماید. در واقع با استفاده از خدمات ابرآمد، SarvCRM می تواند تمرکز و منابع خود را بیشتر و بهتر معطوف به ارائه خدمات جدید بر پایه فناوری های ابری برای تمامی مشتریان در سطح ایران نماید.  

فرهاد بابازاده، مدیرعامل SarvCRM

قابلیت ارتقاء و نوآوری با سرعت بالا برای کسب و کار ما اهمیت ویژه ای دارد، به همین دلیل ما با رویکرد Cloud-first تصمیم گرفتیم از ابرآمد در ارائه خدمات ابری استفاده کنیم. توسعه همزمان پلتفورم و زیرساخت قابل اعتماد به جهت پشتیبانی از نیازهای مشتریانمان اهمیت بالایی دارد که این امر را ابرآمد برای ما محقق کرده است. ما می دانیم که توان زیرساختی مورد نیاز ما تنها محدود به وضعیت فعلی مشتریانمان نمی شود، بلکه ما نسبت به پشتیبانی از حجم ترافیکی که با رشد کسب و کارهای مشتریان، به سمت زیرساخت های ما می آید نیز مسئول هستیم و باید برای آن برنامه داشته باشیم. سازمان ها SarvCRM را برای پاسخگویی به رشد نیازهای مستمرشان انتخاب می کنند ما نیز در جهت پاسخگویی به این نیازها و کسب اطمینان از زیرساخت ابری مان حتی در رویدادهای غیر قابل پیش بینی، بر ابرآمد تکیه کرده ­ایم.