ابرآمد

CRM ابری و ۹ مزیت آن

crm ابری

SarvCRM به عنوان یکی از نرم افزارهای پیشرو در ارائه خدمات مدیریت ارتباط با مشتری در ایران است. سرونو به عنوان یک نرم افزار CRM ابری، زیرساخت های خود را نیز بر بستر ابر قرارداده است تا بتواند خدمات باکیفیت تری را به مشتریانش ارائه کند.

۹ مزیت SarvCRM، یک CRM ابری

بسیاری از کسب وکارها در ایران، برای تسهیل فرایندهای بازاریابی، فروش و پشتیبانی شان SarvCRM را انتخاب می کنند. SarvCRM به آن‌ها کمک کرده است تا نیازهای مشتریان شان را شناسایی کنند و راه حل‌های مناسب در اختیارشان قرار دهد. با کلیک روی لینک نرم افزار CRM چیست میتوانید با قابلیت های این نرم افزار بیشتر آشنا شوید. در ادامه با مزیت های سرونو بیشتر آشنا می شوید.

۱. نصب بدون دردسر

نصب CRM ابری کار دشواری نیست و نیازی نیست که سروِر مخصوص به خودتان را داشته باشید. مدیریت نصب و نگهداری داده‌ها نیز به عهده شما نیست. تا زمانی که دسترسی به اینترنت دارید، می توانید به راحتی از نرم افزار CRM ابری استفاده کنید.

۲. دسترسی بی وقفه از همه جا

بیشتر CRM های بر پایه ابر به راحتی بر روی موبایل کار می کنند و به این شکل دسترسی به اطلاعات مورد نیاز درباره ی مشتریان را در هر زمان و هر مکان میسر می کنند. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال وای فای و اطلاعات ورود به سیستم است. این یعنی، تیم فروش داخلی می تواند همان موقع که نمایندگان یا دیگر تیم های فروش با مشتریان ملاقات می کنند به اطلاعات آن‌ها دسترسی داشته باشند.

با کمک CRM ابری می توانید هر زمان که نیاز دارید با مشتری تماس برقرار کنید. می توانید به سرعت هر مشتری را که می خواهید بررسی کنید یا به اطلاعات دقیقی که برای تماس های مهم فروش نیاز دارید، در هر لحظه دسترسی داشته باشید.

۳. راحتی استفاده

کار کردن با CRM ابری بسیار ساده است. شما به راحتی می توانید داده های موجود مشتری را بارگزاری کنید و هر زمان که بخواهید جزئیات آن‌ها را ویرایش کنید. همچنین می توانید فیلدها و گزارش ها را متناسب با فرآیندهای فروشتان سفارشی سازی کنید. همچنین شما به آسانی می توانید کمپین های ایمیلی تعریف و ارسال کنید، سرنخ های جدید ایجاد کنید، داده ها و ارتباطات مشتریان موجود را ردیابی کنید و آن ها را پیگیری کنید. در صورت بروز مشکل می توانید به راحتی با تیم پشتیبانی در تماس باشید تا به شما در حل مشکل کمک کنند.

۴. صرفه جویی در هزینه

کسب و کارهای کوچک نیازی به سرمایه گذارهای زیاد برای راه اندازی نرم افزار CRM ابری ندارند. انتقال به CRM ابری کم هزینه است و قابلیت برگشت پذیری بالایی دارد. این خدمت ابری می تواند به صورت قابل توجهی در زمان تیم فروش صرفه جویی کند تا آنها زمان کافی برای تمرکز بر فروش و رسیدن به درآمد بیشتر داشته باشند. به علاوه، سیستم ابری نیاز به منابع کمتری برای حفظ و نگهداری دارد.

۵. ترویج همکاری

با استفاده از پایگاه داده مرکزی که در CRM قرار دارد، پرسنل تمام بخش های شرکت، به داده های یکسانی از مشتریان دسترسی دارند.  CRM ابری به همه افراد تیم اجازه می دهد تا اطلاعات یکسانی را با توجه به سطوح دسترسی تعیین شده ببینند و در امنیت کامل آنها را با هم به اشتراک بگذارند. هر عضو تیم اطلاعات ورودی مخصوص به خودش را دارد، در نتیجه چند شخص می توانند به صورت همزمان به اطلاعات یک فایل دسترسی داشته باشند که این امر همکاری و هماهنگی میان آنها را ارتقا می دهد.

این امر نه تنها باعث ایجاد ارتباط بهتر بین بازاریابی و فروش می شود، بلکه به افزایش سطح ارائه خدمات مشتری نیز کمک می کند. با به اشتراک گذاشتن اطلاعات به روز با تمام اعضای تیم، می توانید ارتباط عمیق تری با مشتریانتان داشته باشید.

۶. انعطاف پذیر و قابل ارتقاء

CRM های ابری این قابلیت را دارند تا با کسب و کار در حال رشد شما همراه باشند و از گسترش تیم شما پشتیبانی کنند. ماهیت انعطاف پذیر و چابک سیستم های بر پایه ابر باعث می شود برای هر نوع کسب و کاری مناسب باشند. همچنین، این سیستم ها برای استارتاپ هایی که به دنبال نرم افزاری می گردند که قادر باشد با توجه به بودجه، اندازه و اهداف آنها ارتقاء پیدا کند بسیار مناسب هستند. راه حل های بر پایه ابر از سیستم هایی که روی سرورهای داخلی نصب می شوند انعطاف پذیرتر هستند. این انعطاف پذیری بالاتر موجب بهره وری و بازدهی بیشتر سازمان می شود.

CRM ابری

۷. یکپارچه سازی با دیگر اپلیکیشن ها

CRM ابری مناسب می تواند به راحتی با سیستم های فعلی شما یکپارچه شود.فقط حتماً پلتفرمی را انتخاب کنید که کاملاً با ابزارهایی که فروشندگانتان پیشتر از آنها استفاده می کردند، سازگار باشد.

۸. پشتیبان گیری از داده ها

CRM های ابری دارای یک شبکه امنیتی داخلی برای داده های شما هستند.  به طور معمول، بدون داشتن یک سیستم مبتنی بر ابر، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها به منابع و فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارد که می تواند به سرعت هزینه های شما را هدر دهد. از طرف دیگر، CRM های ابری راهی سریع و بسیار ساده برای بازیابی داده های با ارزش مشتریان در صورت خرابی سیستم یا قطعی برق هستند. رایانش ابری روشی مناسب برای زمانی است که نیاز به داشتن فایل های پشتیبان امن و قابل اعتماد از داده هایتان دارید.

۹. به روز رسانی های خودکار نرم افزاری

وقتی با مشکلات فناوری دست به گریبان هستیم، هیچ چیز بدتر از این نیست که نسخه ی قدیمی یک نرم افزار به کندی اجرا شود یا به روز رسانی های سنگین سیستم در کار وقفه ایجاد کنند. خوشبختانه، مشتریان CRMهای ابری این مشکل را ندارند. CRM ابری  نیز مانند همه ی نرم افزارهایی که بر پایه ی ابر هستند، به صورت خودکار به روزرسانی می شود. به عبارتی دیگر،نیازی نیست یکی از اعضای تیم تان زمانی را برای ارتقای سیستم اختصاص دهد یا مراقبت های مستمر را انجام دهد، در نتیجه در مورد منابعIT  در زمان و هزینه صرفه جویی می شود.

دسته‌ها :

تگ ها : , , ,


به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3]